Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Shade_Medic

The_Bass

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Shade_Medic
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: The_Bass
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Paemiau iskvietima greiciau nei jis ir turbut susivervino ir pradejo grasinti ddos. Po poros min stebuklingai dingo internetas. Pasikeiciau IP dabar todel turiu jau interneta. Seniau buvom susipyke tai turbut todel ir kenkia jis man.

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys): Paprastas zaidejas.

5. Įrodymai (BŪTINA):

Cia pagrasino kad busiu be kabelio / laido.

444ac27fbebc390577495d9fc120e73040.png

 

O cia jau stebuklingai dingsta infernetas.

7355569f0ed64a1dc68d7ee3ca793db61.png

 

P.S. Jei atmazas bus kad pats laida traukiau ar kzka tokio, tai nepakeis skundo. Laido netraukiau ir grasinimai vistiek buvo.

P.S.S Nepirma karta jau grasini, todel rasai kablio nuemes E kad nebutu be kabElio. Kaip tai nematai kad ddos grasinimai? Darbo racijos chata paziurek. Internetas paprastai niekada nedingineja man, ir dar pradejo TS luzineti.

 

P.S.S. Ne tau sakyti ar man eiti i lauka ok? As vos 100min praloses o tu jau 500 sieki? Ir siulai man i lauka iseiti? Nu nzn nzn kokia mastysena tavo.

 

P.S.S.S..... Krc tu gal neatmazink jau? Pagrasinai kad as be laido (neto) ir po 3min internetas nuluzo man. Tai cia sutapimu tu laikai?

 

DDOS grasinimai - 3men visu darbu blist. Viskas neberasinesiu nes nera tolko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Shade_Medic

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: The_Bass

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Paemiau iskvietima greiciau nei jis ir turbut susivervino ir pradejo grasinti ddos. Po poros min stebuklingai dingo internetas. Pasikeiciau IP dabar todel turiu jau interneta. Seniau buvom susipyke tai turbut todel ir kenkia jis man.

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys): Paprastas zaidejas.

5. Įrodymai (BŪTINA):

Cia pagrasino kad busiu be kabelio / laido.

444ac27fbebc390577495d9fc120e73040.png

 

O cia jau stebuklingai dingsta infernetas.

7355569f0ed64a1dc68d7ee3ca793db61.png

 

P.S. Jei atmazas bus kad pats laida traukiau ar kzka tokio, tai nepakeis skundo. Laido netraukiau ir grasinimai vistiek buvo.

 

Sveikutis, na matau nepatinka, kad atėjau į mechanikus ? Pavydas tau kažkoks ima ? Nematau nuotraukose ddos grasinimų, o tą "Lost connection" taip pat ryte gavau ir man įdomu pasidarė. Na tikrai įdomus čia variantas esi. Spręs aukštesnieji. 

P.S Patarimas, tu gal išeik į lauką, atvėsk, nes jau galva perkaito, tik "ddos" ir rodosi visur.

P.S.S Tai palauk pagal tave suprantu, kad aš atsakingas už tavo "ping" kiekį, ir interneto trukdžius ? Gal tu nebejuokink.

P.S.S.S Pirmos ss nesuprantu, kur grąsinimai ? Tiesiog žmogus kvietė mechaniką, kuris atvažiuotų su kabliu, tu esi M.G.B rango ir paklausiau, kad tu be kablio, na jei tau tai ddos grąsinimai tai net nežinau.

P.S.S.S Na matau, kad akutės nedamato pateiktų SS ? Taigi ten net nėra užsiminta apie grąsinimus, jei tave kas nors ddosino, kodėl tai turiu būt aš ? Sėkmės tau visame kame tik galima sektis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...