Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arma_Plinta

Arma_Plinta

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Armandas

  • Pravardė? Arma, Lebronas :D

Amžius? 13metų

Zodiako ženklas? Vėžys.

Kur gyveni? Kėdainiai <3

Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Duotėtis, tai manau labiausiai sportu, kompiuterio atnaujinimais, ir t.t Na svajojiu tampi krepšininku nors patekti į LKL. Tai nuo 7metų lankau kašiuką.

Ką veiki laisvalaikiu? Na žiema, dažniausiai prie kompiuterio, vasarą, sportuoju, būnu su draugais, žaidžiu krepšini.

Kiek laiko žaidi serveryje? 1Metus

Ar ilgai žaidi SA-MP? 4metai. Su dideliom pertraukom.

Kokius filmus mėgsti? Nežiūriu filmų, o jei kartais pasitaiko, tai veiksmo, siaubo.

Kokios muzikos klausai? Pop.

Mėgstamiausias sportas? Krepšinis, tinklinis.

Mėgstamiausias aktorius/ė? Nežinau jo nei vardo nei pavardės, bet tas kur Greiti ir išsiute 7 pliukšius su minigun.

Kas yra tavo autoritetas? Na yra daug žmonių, kur iš jų aš mokiniuos ir tobulėju, tad nevardinsiu.

Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nežinau prilipo ir tiek daug žaidėjų.

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Papūgą žako, žiauriai užknisa, kandžiojas, šyka :D Na betvarke daro. Taigi pagooglinkit zako papūga ir rasit kaip atrodo jos visos vienodos.

Turi brolių, seserų? Viena broli 5metų.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Tapti geru krepšininku, pasiekti dideli lygi.

Kokie tavo privalumai? Nežinau apie save negaliu pasakyti esu koks esu. Susikalbu su vyresniais žmonemis, daugelis to nesugeba, bet man tai yra nesunku. Čia yra mano didelis pliusas

Kokie tavo trūkumai? Esu gal per daug reikalaujantis. Esu pyktas dažniai, nevalgau daug. :D

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

65e2d554b77765dcc158fb5b53bfacd0674.jpg

Stumikai nepriimami

Kas turit cs:go pakvieskit į skype: ender-lt Esu unranked nes nusipirkau naują acc, senam buvau mg2, sumesim kokį macha ;>

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...