Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Samp_Tadiss

Samp_Tadis

Rekomenduoti pranešimai

<p>

  • Vardas? Tadas
  • Pravardė? Duhas, tešlius, džiumbras, atlėpausis, o šiaip tai Tadis :) (BAIKIT JŪS MANE TEDŽIU VADINT. TADIS, NE TEDIS)
  • acfc5d1e2ca456334136975e44869615380.png

  • Amžius? Keturiolika ( 2001-04-21 )
  • Zodiako ženklas? Pusiau avinas, pusiau jautis :D
  • Kur gyveni? Plungėje.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Kažkaip šiuo metu nelabai kuo duomiuosi, taipogi nieko ir nelankau.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Einu į lauką, maigau telefoną, arba klavišus :D Daugiau nemanau, kad ką darau.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nu gal 3metai bus.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Nu tai tiek pat.
  • Kokius filmus mėgsti? Nelabai težiūriu filmų aš :/ Kartais kokią komediją sužiūriu.
  • Kokios muzikos klausai? Krč ką duoda per /rcfm ir /ledfm, to ir klausau. Šiaip invidualių dainų neišskiriu.
  • Mėgstamiausias sportas? Krepšinis turbūt.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Urlakis krw artistas yra neblogas.
  • Kas yra tavo autoritetas? Rokas Urlakis. (Negalvokit, kad aš čia tyčiuojuos, patys pamėginkit tokį versliuką, kaip Sarg.LT sukurt. Nedirbi nieko, prie pc trinies ir eina šaibelės :/ )
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes pakvietė draugas, jo acc pavogė, o mane užkabliavo, ir pasilikau.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip turiu šuvą vardu Maja, ir 2 kates, kurių vardai yra Sniegė ir Musė
  • Įkelsių Majos ft:

    5fde9f8df87753f70d55060b20f6964d558.jpg

  • Turi brolių, seserų? Joa, turiu sesę, jei 5metai dar tik :/
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Fuck biches, get money.
  • Kokie tavo privalumai? Esu linksmas, niekada nesu toks, kuris išgirdęs paniekos žodį tučtuojau mėgins atsikirsti, taipogi esu malonus, kiek mandagus ir draugiškas. Mėgstu bendrauti, nesu ignoruojantis ar uždaras. Lyg ir turiu humoro jausmą. Mėgstu ir iš savęs pasijuokti. Taip pat sugebu išklausyti ir patarti, neišduodu paslapčių(Nu krč naras esu didelis)
  • Kokie tavo trūkumai? Tikriausiai didžiausias mano trūkumas yra toks, kad aš labai daug šneku, nenustygstu vietoje, ir nesu ypatingas oratorius, taigi kalbu daug, bet nepasakau nieko.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
  • 37377f1bd7f9d42c9b69b995e93418b5253.jpg

  • d2c500a640de3c8681ec90a1e57461ca47.jpg

  • Haters gonna hate :P Nori pastumt? Eik toliau pelę maigyk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...