Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Santos_Navarro

Simiora auklėja slyva <3

Rekomenduoti pranešimai

ar ash galiecheu ishsipisiniet? (((((((=

Ok aš kažko nesuprantu. Tu serve nežaidi, išsipisinėji iš žmonių, ir vistiek keli foto į random snapą. Jei nežaidi tai nereiškia, kad atėjęs čia gali iš kitų išsipisinėt, jei jie turi blogus PC ir nelabai ką nusimano apie modinimą. Kad būtų normalus, galėtų kažką patart ir pnš tampi locheliu kuris visą dieną prasėdi prie PC o poto atėjęs į forumą pradeda daryt nesąmones ir pizdavotis iš žmonių kurie nemoka modint...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ok aš kažko nesuprantu. Tu serve nežaidi, išsipisinėji iš žmonių, ir vistiek keli foto į random snapą. Jei nežaidi tai nereiškia, kad atėjęs čia gali iš kitų išsipisinėt, jei jie turi blogus PC ir nelabai ką nusimano apie modinimą. Kad būtų normalus, galėtų kažką patart ir pnš tampi locheliu kuris visą dieną prasėdi prie PC o poto atėjęs į forumą pradeda daryt nesąmones ir pizdavotis iš žmonių kurie nemoka modint...

jei as nezaidziu serve tai nereiskia kad as negaliu ateit i foruma. Ir visa diena nesedziu prie pc patikek manim, kada sedziu tai savaitgaliais nebent, nes dirbt reikia. O bent minimaliai nustatymus susitvarkyt nereikia baigt universiteta ;]
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ok aš kažko nesuprantu. Tu serve nežaidi, išsipisinėji iš žmonių, ir vistiek keli foto į random snapą. Jei nežaidi tai nereiškia, kad atėjęs čia gali iš kitų išsipisinėt, jei jie turi blogus PC ir nelabai ką nusimano apie modinimą. Kad būtų normalus, galėtų kažką patart ir pnš tampi locheliu kuris visą dieną prasėdi prie PC o poto atėjęs į forumą pradeda daryt nesąmones ir pizdavotis iš žmonių kurie nemoka modint...

zmones patys is saves issipisineja keldami tokias fotkes kur ant 5m senumo modo uzdeti gta sa ratai ir pns. taip kad nereik cia aiskint apie issipisinejimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...