Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dainius_Dragunas

SAgarage

Rekomenduoti pranešimai

ka tu čia kurva duxe sargi jobanas pezi blet aš vapšė neralyzinau apie fotkes kalba eina kurias jie naudoja savo puslapiuose ir neparašo jų autorių daune tu krw  pisa čia prota atėjas donoras net nežinodamas situacijos

bl duxeli tu, ką tu čia visiems pisi prota apie sargą? pats kurva atlošęs muhamoras jobina čia prota, nebesikelk su savo tuo modinimu, vistiek už duxą sedi, apsinolaifines žiurkius bl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krv dar vienas daunas, normalus zmones nezaidzia jusu tam susmirdusiam sarge ble

Tai, kad aš kurva irgi nelošiu jo, bet jūs visiems pisat prota čia , patys atžaide tam sarge ir mazinates čia, naxui tada komentuojat tą sargo foruma, jei jum susmirdęs sargas duxeli tu? susikursit savo weba ten ir kelkit savo kaimo mašinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai, kad aš kurva irgi nelošiu jo, bet jūs visiems pisat prota čia , patys atžaide tam sarge ir mazinates čia, naxui tada komentuojat tą sargo foruma, jei jum susmirdęs sargas duxeli tu? susikursit savo weba ten ir kelkit savo kaimo mašinas.

HA guyyy krc geriau patilėk ant saves sustumi bandydamas ant kitų stumti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bl duxeli tu, ką tu čia visiems pisi prota apie sargą? pats kurva atlošęs muhamoras jobina čia prota, nebesikelk su savo tuo modinimu, vistiek už duxą sedi, apsinolaifines žiurkius bl.

Nu zdarov berniuk kur visu pirma aš čia pisau kažkam prota apie sarga? aš pisau prota dėl nuotraukų kėlimo i savo nupista fb puslapi taip kad visu pirma išmok skaityt tada savo nupista komentara rašyk ir jeigu kas už duxa sėdi tai tik tu nes matos sunki vaikystė kad net elementariu sakiniu tau neina suprast nes kelias iš tavo kaimo iki šules su kaliošais brendad per karviu šudus tai nelengvas ane? kartais pastrigdavai ir nespėdavai į kaimo skaitymo pamokėles.

 

lohu lohai tie modintojai visi kurie nelosia sargo o ateina cia pastumt ant sargieciu kad sedi prie sargo prilipe, nors patys blet sedi savo zmode kregzdes modina :DD

visu pirma aš nestumiu ant tu kurie sarga lošia tegul daro jie ka nori bet faktas kad geriau zmode sedėt nei sampe kuriam dauguma tik pinigus leidžia kad turėt kažko daugiau žaidime o jie ir sarge žaidžia ir dar modina (apie fb grupes kurimą net nekalbu..)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...