Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valentinas_Kasteckis

Agnius_Chess

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Agnius_Chess
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė http://i.imgur.com/yGsgEPP.jpg

 

JAM TIK BLIST.

 

P.s. nuimkite 1 frm įsp, ačiū.

 

Dar jis prisigavo įkeldamas šias fotkes į atsibaninima, aš tiesiog padarau copy paste savo atsakymą su jo atsakymu. Viską paaiškinau ten.

 

 

 

  • Vardas_Pavardė žaidime. Agnius_Chess
  •  
  • Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Trumpalaikiai INV
  •  
  • Įrodymai (nuotraukos).

Dėja nespėjau pasidaryti SS kaip mano užbanino žaidime, nes iš kart poto man išsijungė Gta San Andreas

 Kas jus užbanino? Valentinas_Kasteckis 

 

   Prieš veiksmą aš buvau nuvažiavęs pas Eugis_Muhamedas į namą pasiimti 200 hp [ man tai buvo labai patogu nes jo namas prie pat The Ballas gaujos zonos tad aš padariau /tpd ir tiesiog dabėgiau iki jo namo ir pasiemiau 200 hp] Tada man visi pradėjo floodinti išjunk INV, Gausi baną už inv ir tada pastebėjau jog kai į mane šaudo man neeina HP. Aš dariausi SS kaip į mane šaudo ir pas mane yra ne žalios gyvybės, o raudonos.

Štai kelios SS kurias aš dariausi kai į mane šaudė

 

2b1d4dc2713b2b0a9a1a4d7441a7af0c912.png

Dėja nespėjau pasidaryti SS kaip mano užbanino žaidime, nes iš kart poto man išsijungė Gta San Andreas

  • Kas jus užbanino? Valentinas_Kasteckis
  •  

 

   Prieš veiksmą aš buvau nuvažiavęs pas Eugis_Muhamedas į namą pasiimti 200 hp [ man tai buvo labai patogu nes jo namas prie pat The Ballas gaujos zonos tad aš padariau /tpd ir tiesiog dabėgiau iki jo namo ir pasiemiau 200 hp] Tada man visi pradėjo floodinti išjunk INV, Gausi baną už inv ir tada pastebėjau jog kai į mane šaudo man neeina HP. Aš dariausi SS kaip į mane šaudo ir pas mane yra ne žalios gyvybės, o raudonos.

Štai kelios SS kurias aš dariausi kai į mane šaudė

 

2b1d4dc2713b2b0a9a1a4d7441a7af0c912.png

 

3e1d3c13a1e3e3479fad73da8e0ebe1f377.png

 

7432416681040b9f0cea7bec2787d5de325.png

 

 

Kad neištrintum nuotraukų pacituosiu. Taigi visų pirma jau ~30min visi spamino į /admin jog tu INV, nu nusprendžiau pažiūrėti, per pirma video nelabai kas matosi jog tu INV, o per antra jau matosi kaip į tave šaudo ir tau neeina HP. Tačiau svarbiausia, tavo antrojoje nuotraukoje matoma jog tau paleista kulką, tavo žmogeliukas pajudėjo ir matosi kraujo žymės, o per video tu visą laiką turėjei ta patį kiekį givybių t.y. ~90HP, o po kulkos turėjei turėti na 90-45 kokias ~45gyvibės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10. Draudžiama žaidėją kelti į "Cheater'iai" skiltį, jei jis jau buvo užbanintas serveryje. Jei norite, kad jau užbanintas "cheater'is" atsidurtų juodajame sąraše - tiesiog numeskite nuotrauką/video man į forumo AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...