Eiti į turinį
Mindaugas_Maco

DVIRATIS

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Kadangi paskutiniu metu dviratis man tapo geriausias draugas, nusprendžiau padiskutuoti. Šiais metais dviračiu pravažiavau gal 300-400km. Pirmadienį parsivariau naują, su kuriuo jau spėjau numinti 50km.

Mano dviratis c7fa075386505a348b68a89880db6141209.jpg

Pasidalinkite ir jūs savo mintimis, dviračių nuotraukomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Mano va toks :

xotnwsd.jpg

nuvažiuoju į dieną po maždaug ~10km, labai geras dviratis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Smagu žinoti, jog turite dviračius. Tikiuosi jie nestovi sklepuose dienų dienas :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

zjbs vėlykas, ziema vasara kuresi vaziuoja gerai, i diena po 20km nepavarkstamai ratai sukasi apie 40~km/h 

9aea89409bc8715d52430274fefa1eb0616.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

zjbs vėlykas, ziema vasara kuresi vaziuoja gerai, i diena po 20km nepavarkstamai ratai sukasi apie 40~km/h 

9aea89409bc8715d52430274fefa1eb0616.jpg

Be reikalo pyzdavoji rusiškus vėlikus :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na važinėju su dviračiu šiuo metu pas manes stovi kambaryje, nes skelbo neturim, arba nzn kad turim :D Važiuoju kai reik maudytis, arba po kalnelius, nu per tuos kalnelius suknises dvirati buvau  kartus, abu ratais buktuoti jau :D, bet nieko atlaiko dar.

foto pavogiau iš google vaizdų, nes tingiu pats daryti :/ P.s bemsa ventyliai xddsprint-xtb-sx1.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na važinėju su dviračiu šiuo metu pas manes stovi kambaryje, nes skelbo neturim, arba nzn kad turim :D Važiuoju kai reik maudytis, arba po kalnelius, nu per tuos kalnelius suknises dvirati buvau  kartus, abu ratais buktuoti jau :D, bet nieko atlaiko dar.

foto pavogiau iš google vaizdų, nes tingiu pats daryti :/ P.s bemsa ventyliai xddsprint-xtb-sx1.png

Kur gaut tuos ventylius? Bei kokia kaina?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jojo karoce as ir turiu velika karoce su s0beitu nusimeciau mauntain baik ir pz zjbs moda isidejau grazu ir labai puiku ce viskas kai tikram givenime jaucios :))))))))))))))

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...