Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Blury_Life

Win galerija + Blow out darbas

Rekomenduoti pranešimai

Norėčiau pamatyti .psd. Parodyk fotkę su .psd. :). Abejoju ar čia tu darei,jeigu kitų darbus vadini šūdais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Darbeliai atrodo gražiai, su c4d abstractais man darbai nelabai patinka, kadangi dažniausiai jie būna labai tamsūs ir be emocijų. Bet šie priešingu atveju - atrodo kur kas žaismingesni bei gyvesni. Tik norėčiau prikibti prie šių 2 darbų

c794aac303ceb067c1f04ae9c6fde4b8770.pnge5b455d4b16921568b945d258697079d595.png

 

Darbas su Minionu, atrodo šiek tiek per ryškus, galbūt per šviesus nei ryškus. Bei tas kostiumas per daug susilieja su pačiu abstractu, toks jausmas lyg ginklai skraidytu ore :D

O dėl antro, ten visko atrodo yra per daug, primakliavota daugiau nei reikėtu, persistengei. Bei tekstas atrodo - lyg iš skubėjimo darei, lyg neturėjai laiko, todėl random atrodo. Galėjai šiek tiek labiau jį pritaikyti, bei truputi tarpelius didesnius padaryti. Nes iš karto nesupratau kas ten buvo parašyta, teko įsižiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Darbeliai atrodo gražiai, su c4d abstractais man darbai nelabai patinka, kadangi dažniausiai jie būna labai tamsūs ir be emocijų. Bet šie priešingu atveju - atrodo kur kas žaismingesni bei gyvesni. Tik norėčiau prikibti prie šių 2 darbų

c794aac303ceb067c1f04ae9c6fde4b8770.pnge5b455d4b16921568b945d258697079d595.png

 

Darbas su Minionu, atrodo šiek tiek per ryškus, galbūt per šviesus nei ryškus. Bei tas kostiumas per daug susilieja su pačiu abstractu, toks jausmas lyg ginklai skraidytu ore :D

O dėl antro, ten visko atrodo yra per daug, primakliavota daugiau nei reikėtu, persistengei. Bei tekstas atrodo - lyg iš skubėjimo darei, lyg neturėjai laiko, todėl random atrodo. Galėjai šiek tiek labiau jį pritaikyti, bei truputi tarpelius didesnius padaryti. Nes iš karto nesupratau kas ten buvo parašyta, teko įsižiūrėti.

Dėl tekstų tai taip nes su jais net nesistengdavau dirbti aš juos padariau,kad tiesiog būtų ir viskas ;D na šiaip ačiū už pastabas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...