Eiti į turinį
ranas_Panas

CSGO FPS DROP

Rekomenduoti pranešimai

Reikia pagalbos , padėjusiam skolingas tikrai neliksiu.


Padėjusiam suveiksiu - 24 valiutos.


Tik įsijungiu CSGO ir pradedu žaisti iškart prasideda FPS dropai dideli ir neina normaliai pažaisti


Kame problemos? Ant minimumo turi būti NO-LAG,bet vistiek lagina.


Dabartinis FPS : nuo 13 iki 20


Kompiuterio Specifikacijos:


52bdc9e37512fbe945d96a4d15188023777.png


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

FPS dropai gali būti dėl apkrauto proc. man atrodo. Kai eini žaisti, išjunk interneto naršyklę, nereikalingas programas ir ten kur toks mažas trikampėlis yra prie datos, paspausk jį ir išjunk viską, kas nereikalinga iš ten.

Jeigu tau nepadeda, gali būti, jog kompiuteris kažko neišveža. Nueik į canurunit.com ar kažką tokio ir pasižiūrėk ar išveža.

Jeigu ir tai nepadės, tai nežinau, galbūt pabandyk viską, apskritai viską ant Low nusistatyt. Kito paaiškinimo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

FPS dropai gali būti dėl apkrauto proc. man atrodo. Kai eini žaisti, išjunk interneto naršyklę, nereikalingas programas ir ten kur toks mažas trikampėlis yra prie datos, paspausk jį ir išjunk viską, kas nereikalinga iš ten.

Jeigu tau nepadeda, gali būti, jog kompiuteris kažko neišveža. Nueik į canurunit.com ar kažką tokio ir pasižiūrėk ar išveža.

Jeigu ir tai nepadės, tai nežinau, galbūt pabandyk viską, apskritai viską ant Low nusistatyt. Kito paaiškinimo nėra.

Viskas ką tu pasakei jau senai buvo ištestuota.

Kompiuteris mano paveža CSGO turi pavežti ant Minimum graphics without lag.Bet kaškodėl lagina

Visos programos yra išjungtos, žaidime grafikos pakeistos ant Very Low , ir kiti ant Low ,bet vistiek lagina

Paaiškinimu daug yra, tiesiog čia reikia komentuoti žmogui kuris išmano tokius dalykus,o ne betkokiam įsivėlusiam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...