Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Narkoman_Weed

Windows 10 - Apsimoka?

Rekomenduoti pranešimai

 

Anketa:

 

Patenkintas 10-ais Windowsais?: Ne.

Jų pliusai: Nieko gero.

Jų minusai: Galėjo jų ir nekurt.

Papildomi komentarai: Turiu pats win 10, gailiuosi, kad įsirašiau, dabar eisiu atgal persirašysiu į win 8.1 pro (žymiai greičiau viskas veikia)

 

 

Nenusibodo nusisšnekėti?  Vien tavo tas start menu gaidiškas 

 

Daug realiai rašyti kuom geresni yra video : 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš taip pat norėčiau perrašyti, bet man nemeta lentelės, kad juos rašyt. Patikima iš čia siūstis? https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10ISO

Cia oficialus puslapis Microsoft, zinoma kad patikima, bet neapsimoka kol jie turi gana dau problemu.

Atsiprasau, kad be LT raidziu, ne Lietuvoje dabar. ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Patenkintas 10-ais Windowsais?:Ne


Jų pliusai:Gal kat greitas pasirinkimas visko ir greitai krauna.


Jų minusai:Samp'o nepažaisi,kitų žaidimų net neįjungia išviso.


Papildomi komentarai:Aš jais esu nuviltas gal šitie windowsai bus skirti ne žaidimams o velnias žino kam,gal kai viską normaliai padarys tai gal tada.


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na aš tai kaip pažėjau kelis video tai man nelabai patiko dizainas ir visa kita, win7 šiuo atžvilgiu bent jau man tikrai geriau. Bet buvo ir kelių neblogų funkcijų ir kaip sako, kad jie greitesni ir žaidžiant šiek tiek fps didesnis. Bet manau galima pasidaryti dizainą kaip win7 tada px būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man asmeniškai, windows 10 yra nuostabiausi windowsai. Aišku kažkam patinka, kažkam ne. Tad, man win 10 nuostabųs. Yra nuostabių, efektų tokiu kaip dekstop spalvų derinimas ir t.t. (labai paprastai). Sampas veike puikei, kaip ir ant win10. Na neturiu nusiskundimų. Išvaizda nuostabi, žiauriai patiko toks sprendimas. O win 8 išvaizda žiauriai nepatiko tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...