Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Raima_Multi

Raima_Multi

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Raimondas

  • Pravardė? Raimūčka, Raimis

Amžius? 16

Zodiako ženklas? Virgin bois

Kur gyveni? Kraterių mieste(Kaune)

Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Čia nežinau ar mano pomėgis ar gyvenimas bet lankau muzikos mokyklą, groju pianinu, klarnetu kažkur jau 9 metus , lankiau karatė.

Ką veiki laisvalaikiu? Obv, kad groju, kažkiek pridūstu prie tos metalinės dėžės kompo obv, valgau:)) Su draugais čilinam.

Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo kokios šeštos klasės tai jau apie tris metus su viršum bet su pertraukom.

Ar ilgai žaidi SA-MP? Nuo b versijos

Kokius filmus mėgsti? Divergent, Insurgent, Interstellar ir kiti tokie vat fantastiniai filmai. Ohhhh ir dar Pjūklas aišku visos dalys.

Kokios muzikos klausai? DeMarco, Imagine dragons, Gjan, g&g sindikato, klasikinės daug(Ne, aš nesenas), Arctic monkeys ir t.t.

Mėgstamiausias sportas? Karatė.

Mėgstamiausias aktorius/ė? Jason Statham, nes jis taprasme taip gerai atlieka savo darbą, kad neprikbsi niekur.

Kas yra tavo autoritetas? Aš pats.

Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes čia pradėjau, todėl čia ir baigsiu savo sampo istoriją(kažkada)

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taksiorą dušmaną.

Turi brolių, seserų? Sesę turiu lygtais.

Koks tavo gyvenimo tikslas? Gal kvailai atrodo bet norėjau būti CSGO e-sporto stiprioje komandoje, bet toli man iki to, bet dabar tai manau muzika.

Kokie tavo privalumai? Draugiškas, komandiškas, bendraujantis.

Kokie tavo trūkumai? Nenormalus, nepasiduodu, kartais užsidarau savyje

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) http://www.part.lt/img/2777d025175ab4c893f89d497daad57821.jpgPrašau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...