Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Kornelijus_Kornis

Išspręsta

Klausimas

Sveiki, kelis metus naudojau štai šį keybind http://www.part.lt/perziura/a3d9f1f8bca6c20e293db2137f0b2e85927.bmp ir prie jo labai pripratau, nes labai patogus, galima jį padaryti, kad komanda tik atsirastų ir toliau pabaigti žodžius... Kai atsirado ši nauja versija man jis nebeveikia taip, kaip turėtų, vieną kartą paspaudus atsiranda paprastas laukelis, kitą kartą tu ta raide ant kurios užkeybindintas ir komanda, tačiau ji vistiek nesuveikia... Kitiems veikia, o man kažkodėl - ne

 

 

0925ae517119a1bd21d74ee6224f3185392.png

 

76ec631c80fe167ad21c66807efcec1d87.png

 

 

Visi kiti veikia išskyrus šį, jei turite pasiūlyti panašų - prašau. Jei žinote kaip sutvarkyti - parašykite :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

tavo raidė T tikrai niekur neužbindinta? Turėtu veikti, tau pasirašo t/ant, t raidė pasispaudžia.

Taip su visais mygtukais, nėra nieko užkeybindinta, seniau viskas veikė, dabar nebe. Paprasta komanda įrašyta be jokių t ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man jis veikia, o dėl rašymo man atrodo reikia būt išjungus LT raides, kad jis veiktų

 

http://www4.zippyshare.com/v/0jOybJBq/file.htmlČia toks pat, jis man veikia

Žinau, bandžiau ir EN raidėmis, tada vietoje tos LT raidės priekyje rodo skaičių. Bandžiau šitą  keybind irgi seniau iš naujo įsirašyti - nepadėjo... :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Korni, oj Tu :D žn ką daryt? Ištrink KEYBINDA, parsisiusk per nauja, užsimesk varnele ir td bandyk, arba modas koks yra, kuris keybinda keičia

Bandžiau ką tu pasakei - nepadėjo :/ O mod tai nežinau, perrašęs gta buvau, neveikė vistiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...