Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Isejas_Pailseti

kodel mafijos/gaujos bosai nepatenka i "buvusius direktorius" sarasa ?

Rekomenduoti pranešimai

modai visi mentai, nesuvokia ka reikia veikt mafijoi ar gaujoi :D

skaitai mano mintis :D

kas ten toks mukanovas bbz, bet kiek jis rase tng skaityt, nes modu postus skaityt nuobodziau nei morala nuo tevu del kazko. (aisku gazo,zyles,blaack ir kitu normaliu baxuru postus visada idomu skaityt). nieks nevertino ir nevertina gauju/mafiju pagal mane. anksciau teisesaugos drk buvo lengviausiai but, o mafiju lengviausia, dbr viskas apsiverte aukstyn kojom. nu cia pagal mane. teisesaugoj duodi igaliotini, dar keliem nolaiferiam aukstus rangus ir jie daro trenkes ir pns, pats prisijungi padarai. o mafijoj pastoviai reikia viska tobulint, jei nori but geriausias. neuztenka igaliotinio skirt ir pora zmoniu su aukstais rangais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

skaitai mano mintis :D

kas ten toks mukanovas bbz, bet kiek jis rase tng skaityt, nes modu postus skaityt nuobodziau nei morala nuo tevu del kazko. (aisku gazo,zyles,blaack ir kitu normaliu baxuru postus visada idomu skaityt). nieks nevertino ir nevertina gauju/mafiju pagal mane. anksciau teisesaugos drk buvo lengviausiai but, o mafiju lengviausia, dbr viskas apsiverte aukstyn kojom. nu cia pagal mane. teisesaugoj duodi igaliotini, dar keliem nolaiferiam aukstus rangus ir jie daro trenkes ir pns, pats prisijungi padarai. o mafijoj pastoviai reikia viska tobulint, jei nori but geriausias. neuztenka igaliotinio skirt ir pora zmoniu su aukstais rangais.

 

+rep dėl parašo :D::D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nereik rinkt naujokų su 300k mafijų/gaujų xp į direktoriaus postus ir nereiks keist kas savaitę. Ką tas tavo naujokas padarys be savų toj mafijoj/gaujoj? mokės išpirkas ištisai arba su 0 procentų sėdės kol galiausiai paims gruzas parsisiūs cheatus ir prapis drk.

Ne man sakyk. aš ne DPKT. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...