Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ernestas_Blue

Rytis_Sandwich

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Rytis_Sandwich
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: kazkaip isskrenta is masinos ir bega surakintas.
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): adminas.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • tai kur tavo video?
  • matosi jog kai tu iskrenti is car pradedi strigineti ir atsirandi vairuotojo vietoj ir netgi raso kiek pravaziavai, paspaudi ciuju koki enter ir su cheat suveikia tau kazkas.

    Nu nenusisnekek... is kito acc parase bando atsimazint. Prisipazin ir viskas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sv, krč yra toks prikolas kad aš visada iškrentu ir nžn kodėl.. yra daug kas matęs.. todėl nufilmavau iš savo perspektyvos kaip viskas atrodė:

https://www.youtube.com/watch?v=573sBI7T_lA

net video rašau kad wtf.. ir surakintas aš kažkodėl iškrentu.. pabėgu gal 2sec, ir susifreezinu.. čia kažkoks man buggas.. yra senai aš chytų nenaudoju.. aš juo gaudau, o ne naudoju.

jei chytinčiau, kažin ar kelčiau ir filmuočiau video, tad Fokusai.. tau spręst

čia čj dėl to kad žiaurūs dropai užeina, kaip matėte video.. ir gal dėl to pasibuggina.. net nžn pats ir ti ktada kai sėdžiu g surakintas..

Papildau: Kokius chytus seniuk... Aš db net paprasčiausio aimo neturiu... Nes man užtenka tiek kiek esu gavęs banų seniau.. Išbandžiau viską ... Persirašinėjau sampą.. Buvau visą pd skin/mašinas susimodinęs ir nieko.. Tas pats.. Krč kas padės duodu 10mln serveryje..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...