Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dimitri_Bandit

Paulius_Nation

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dimitri_Bandit
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Paulius_Nation
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Viskas buvo taip as ji uzbaninau uz trumpalaiki inv kai kariavo pries GS gauja. Ir ziuriu tik uzbaninau kazkur po 1-2min man viskas lagina teamspeake visi lagina kalba kaip robotai

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Gaujos narys.

5. Įrodymai (BŪTINA):

Cia jo ss daryta kaip as uzbaninau:

 691240cd026ad4077a4d83407868fa0f314.png

Info Nation'o:

 27ccd1e1b94b48fa50f62f9c029eab2b777.png

Video game:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dimitri_Bandit

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Paulius_Nation

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Viskas buvo taip as ji uzbaninau uz trumpalaiki inv kai kariavo pries GS gauja. Ir ziuriu tik uzbaninau kazkur po 1-2min man viskas lagina teamspeake visi lagina kalba kaip robotai

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Gaujos narys.

5. Įrodymai (BŪTINA):

Cia jo ss daryta kaip as uzbaninau:

 691240cd026ad4077a4d83407868fa0f314.png

Info Nation'o:

 27ccd1e1b94b48fa50f62f9c029eab2b777.png

Video game:

 

 

Aij tai jau banini free ir jau skundus free rasai? Tai jei mane uzbaninai gerai, as ikeliu atsibanino anketa ir mane atbanina, jokiais ddosais neuzsiemu zinai pats lenny, jei mes ne draugai, tai jau i blist bandai kisi? Cia tave galejo dosint city ar jo draugais, arba kaip daznai visi daro ir bando pakist, istraukia interneto laida. Nes esu priesinku komandai, ir bandai pakisti kaskokiais video i mafiju blist, tai jau ir i skundus?

http://www.part.lt/img/6a58e306f6fc6289d02adb1f005ef91d570.pngdar vienas banas. :)

tavo video kur mane isbaninai ir typo mane "prigavai" :DD
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aij tai jau banini free ir jau skundus free rasai? Tai jei mane uzbaninai gerai, as ikeliu atsibanino anketa ir mane atbanina, jokiais ddosais neuzsiemu zinai pats lenny, jei mes ne draugai, tai jau i blist bandai kisi? Cia tave galejo dosint city ar jo draugais, arba kaip daznai visi daro ir bando pakist, istraukia interneto laida. Nes esu priesinku komandai, ir bandai pakisti kaskokiais video i mafiju blist, tai jau ir i skundus?

http://www.part.lt/img/6a58e306f6fc6289d02adb1f005ef91d570.pngdar vienas banas. :)

tavo video kur mane isbaninai ir typo mane "prigavai" :DD

 

koks city as dosais neuzsiemu ****** jus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

dimitri savas bahuras nieks jo nedosintu xz ar kas nors dar uzsiema tokiais dalykais is musu

savas?, pats booteri turi savo kiek jis ten pirko uz 45eurus ar 35 gi cia visi sako didziausias dabar doseris, gal ant saves uzsimete as nzn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...