Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Joes_Dream

Maitinimo blokas

Klausimas

Sveiki, prašau pagalbos PC išminčių. Noriu atsinaujinti vaizdo plokštę, bet susidūriau su keliais nesklandumais. Prieš pirkdamas plokštę, nepasižiūrėjau kiek reikia galios jai, ir kiek mano maitinimo blokas išduoda  :lol: Na, kai atsiuntė - išsiaiškinau :D Vaizdo plokštei reikia minimum 300W, o tuo tarpu mano maitinimo blokas daugiausiai 300W ir išduoda  <_<  Ne gana to, į vaizdo plokštę jungiasi 6 pin kištukas, kurio tokios galios maitinimo blokuose dažniausiai net nėra :D Taigi pasirinkimas buvo pirkti adapterį arba keisti maitinimo bloką. Bet nusipirkus adapterį, bijau jog laideliai kais ir kompą nukankinsiu. Na tai va, dabar žiūrinėju naujus maitinimo blokus, bet bėda tame jog nelabai apie juos nusimanau. Nei ko jiems reikia, nei dar ko :D
 
Štai yra mano turimas maitinimo blokas šiuo metu - http://www.circotech.com/hp-original-replacement-power-supply-model-number-fh-xd301myf-part-number-633190-001.html
 
Štai kokį nusižiūrėjau - http://www.scan.co.uk/products/450w-corsair-vs-series-vs450-85-eff-80-plus-white-single-rail-1x120mm-black-casingplussleeved-cables
 
Į motininę jungiasi 24 PIN kištukas, kiek mačiau jis yra ir toje kurią nusižiūrėjau. Joje yra 6 PIN kištukas, kurio man reikia naujai vaizdo plokštei. Yra 4 PIN 12V kištukas, kuris berods kišasi į mano procesorių (neesu įsitikinęs :D) bei 3 SATA kištuko laideliai, kurių man reikia HARDUI, ir dar kažkam :D
 
Viskas kaip ir atitinka, dar neesu įsitikinęs tik dėl dydžio, ar tilps į pačią dėžę :DAr dar reikia kokių papildomų parametrų jog ją įsidėti? Ar daugiau nereikia nieko svarbaus?
Ir ar užteks 450W mano vaizdo plokštei? - http://www.amazon.co.uk/Nvidia-GeForce-Graphics-GDDR5-PCI-Express/dp/B00ICUGOP0

Keletas nuotraukų iš vidaus

6647bd52372538ba800cea783151b167622.JPG
6da5b9e8dc1d9aa92a649d9de024a966991.JPG
1d4129ffed8c40fb006f87e2d6216da2447.JPG
a8aed1dc3d3a0b643316c6d1ab22e878501.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

450w per mažai, jei 300 vaizdūškė ima tai dar atsimink procesorius ima watų tai imk kokių 500w arba daugiau bšk.

mano procesorius 54W tik suvalgo, i3 2 branduolių po 3.4 Hz pas mane, nėra labai galingas. Tai manau turėtu pakakti ir 450W.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mano procesorius 54W tik suvalgo, i3 2 branduolių po 3.4 Hz pas mane, nėra labai galingas. Tai manau turėtu pakakti ir 450W.

 

Bet tai vaizduškė tai 300W minimum, tai jau geriau pradėk nuo 350W ar kiek skaičiuoti, kad nepritrūktų. Šiaip manau jeigu turi pinigų tai pirk daugiau, ateičiai pagelbės, vistiek viskas tik pradės plėstis ir tau bus į naudą, nes nereiks poto vėl atsinaujinti. Mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...