Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Voduf_Cornow

Pasiūlymas Reporteriam.

  

28 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate?

    • TAIP
    • NE
    • Nesu dirbes Reporteriu ir neturiu nuomonės.


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi pastebėjau kad šito reporteriam būtinai reikia..


Taigi ainu iš kartu prie reikalo,


Mano pasiūlymas skambėtu taip:


Kad Reporteriam ainu su kokia nors komanda pažiurėti kam ir kiek skelbimu esi paskelbes, nes


pavyzdžui išmeta crasha ir vėl prisijungi ir skelbi ~4žaidėjam skelbimus tu neatsimenu kiek kam liko


tai padėtu sužinoti kiek ir kam liko tiek ir tiek skelbimu


PVZ: Komanda galėtu būti tokia - /skelbimai ar kažkas panašaus , 


parašius šia komanda išmestu lentele kaip "/manoskelbimai" ir rodytu kiek skelbimu paskelbiai ir aišku koki :)


Tai vat UŽ/PRIEŠ - Kodėl?


Papildau: "Taigi, atsirado dar vienas pliusas kodėl praverstu šitas atnaujinimas, vat kas buvo man nutike, nusipirko žmogelis ten skelbimu, visus paskelbiau, po poras H jis man rašo kad tik 3 paskelbiau, nors paskelbiau visus ir sako skelbk toliau, tai nežinojau net ka daryt, ir nėra kaip patikrinti kiek iš tikrūjų aš jam paskelbiau"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Sveiki, taigi pastebėjau kad šito reporteriam būtinai reikia..

Taigi ainu iš kartu prie reikalo,

Mano pasiūlymas skambėtu taip:

Kad Reporteriam ainu su kokia nors komanda pažiurėti kam ir kiek skelbimu esi paskelbes, nes

pavyzdžui išmeta crasha ir vėl prisijungi ir skelbi ~4žaidėjam skelbimus tu neatsimenu kiek kam liko

tai padėtu sužinoti kiek ir kam liko tiek ir tiek skelbimu

PVZ: Komanda galėtu būti tokia - /skelbimai ar kažkas panašaus , 

parašius šia komanda išmestu lentele kaip "/manoskelbimai" ir rodytu kiek skelbimu paskelbiai ir aišku koki :)

Tai vat UŽ/PRIEŠ - Kodėl?

 

Išeitis, kadangi visi žinom kad visi ant lapų turi susirašę viska apie darbus,. Tad gali pasiimti pieštuką, lapą ir kai užsisako pasirašai V_P ir skelbimų kiekį. paskelbi vieną skelbimą ir dedi + ar pnš. Prieš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Išeitis, kadangi visi žinom kad visi ant lapų turi susirašę viska apie darbus,. Tad gali pasiimti pieštuką, lapą ir kai užsisako pasirašai V_P ir skelbimų kiekį. paskelbi vieną skelbimą ir dedi + ar pnš. Prieš

Tu gal juokauji? :DDD kas kanors rašo ant lapuko? :D darbo laiko nebereik žinot, taisykliu nebereik tai kam tas lapas dar? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu gal juokauji? :DDD kas kanors rašo ant lapuko? :D darbo laiko nebereik žinot, taisykliu nebereik tai kam tas lapas dar? 

garantuotai, kad pats turi lapų kur prirašyta ir nereik sekt pasakų. Jeigu žmogus laukia atrankos žaidime, tai jis  viska gerai mokės apie kiekviena darba ar darys lapa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...