Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danskaja_Company

Dirkas_Novickis

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Dirkas_Novickis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV, jau nežinau kelintą kartą.
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Grove Street narys, administratorius.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

    https://www.youtube.com/watch?v=YPcDoFzYjlg&feature=youtu.be

    4a6286596d335cbc24d6added03d7639367.png

  • Čia kur rašei žaidime, kad tipo freeze, nežinodamas su kokiu mygtuku išjungti INV užsifreezeini save, tai nepaeis, nes matos video, kad aš tave /unfreezinau. ;P (O jei po to /unfreeze tu būtum vėl už /freezintas, tai parodytu chate, kad žaidėjas buvo užšaldytas xD)

z d a r o v a

dirkas neturi rašymo teisių prašė atsakyti už jį,

Šitai panelei tom groove reiktu ban forume dėt, įrodymus padirbinėja

klausimas kam sumetei tapatį video į vieną ir kitas dalykas jį kažkas kitas užfreezino, nes jis nejudėjo po unfreezo, nors galėjo judėt ir iššaudyt jus visus jei būtų "inv"

ir dar kitas dalykas, kai užfreezini žaidėją ir kažkas šaudo į jį rašo, kad žaidėjas surakintas/užšaldytas, pas tave to nerodo, nors video matom, jog buvo užfreezintas, o poto unfreezinai jį.

A girdi, serverio dainorėli borta aborta, tu įsižiūrėk į video. Aš jį pradėjau jau stebėti, kai jis buvo užfreezintas. Padirbinėju įrodymus sako :D :D :D Pažiūrėk kada darytas video, ir kada jis įkeltas į forumą - tikrai būčiau spėjęs padirbti šituos įrodymus.

Bet kokiu atveju, jei jis ir buvo užfreezintas, tu man paaiškink, kodėl jam nelipo kulkos ir /unfreezinus jį ? Negalėjo pajudėt ? Galėjo - tiesiog nejudėjo kad šitokį grove stritišką atmazą šaut.

panevežio šventė, nėra batų ;)

Du šaudė, kiti adminai /freeze dirkas_n ir viskas, kam jis ore kabo, vietoj stovi, tu /unfreeze, kitas freezino ir vsio.Tegu bumeris patvarko dar tą kulkų informacija.Nauja sistema, todėl šiektiek bugova.

p.s gruvui patinka 1:17 partas dainoj, kitą kart stipresnio reiks kažko

tavo mama man patink, o ne partas.

"Du šaudė, kiti admina /free dirkas_n."

Darant žaidėją /pzu rašo, kai jį užfreezina. Po to, kai aš jį /unfreez'inau, jo daugiau niekas nefreezino. 7klasė logic. :/

Tu čia bugovas. Kitiems ta sistema nesibugina, buginas tik tiems, kas kasdien iš mafijų blisto išsiperikinėja XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Dirkas_Novickis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV, jau nežinau kelintą kartą. 
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Grove Street narys, administratorius.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

     https://www.youtube.com/watch?v=YPcDoFzYjlg&feature=youtu.be 

 4a6286596d335cbc24d6added03d7639367.png 

Čia kur rašei žaidime, kad tipo freeze, nežinodamas su kokiu mygtuku išjungti INV užsifreezeini save, tai nepaeis, nes matos video, kad aš tave /unfreezinau. ;P (O jei po to /unfreeze tu būtum vėl už /freezintas, tai parodytu chate, kad žaidėjas buvo užšaldytas xD)

 

 

z d a r o v a

dirkas neturi rašymo teisių prašė atsakyti už jį,

Šitai panelei tom groove reiktu ban forume dėt, įrodymus padirbinėja

klausimas kam sumetei tapatį video į vieną ir kitas dalykas jį kažkas kitas užfreezino, nes jis nejudėjo po unfreezo, nors galėjo judėt ir iššaudyt jus visus jei būtų "inv"

ir dar kitas dalykas, kai užfreezini žaidėją ir kažkas šaudo į jį rašo, kad žaidėjas surakintas/užšaldytas, pas tave to nerodo, nors video matom, jog buvo užfreezintas, o poto unfreezinai jį.

 

 

Du šaudė, kiti adminai /freeze dirkas_n ir viskas, kam jis ore kabo, vietoj stovi, tu /unfreeze, kitas freezino ir vsio.Tegu bumeris patvarko dar tą kulkų informacija.Nauja sistema, todėl šiektiek bugova.

 

p.s gruvui patinka 1:17 partas dainoj, kitą kart stipresnio reiks kažko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...