Eiti į turinį
Armandas_Wild

Teisių laikymas

Rekomenduoti pranešimai

 Sveiki, taigi vairuoju Piaggio NRG kurio darbinis tūris yra 50 cm³. Na teisių dar neturiu, bet man sueis greit 16 metų, tad norėčiau išgirsti jūsų nuomonę... ar verta laikyti AM kategorijos teises dabar ir po gimtadienio laikyti A1 kategorijos teises ar tiesiog būtų geriau palaukti to gimtadienio ir išsilaikyti A1 kategorijos teises. Kadangi žadu isigyti 125 cm³ darbinio tūrio motorolerį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, aš būvau susidūręs su tapačia situacija, galvojau ar laikyti A1 ar AM kategorijos teisęs, bet pasidomėjas apie jų kainas nuomonė palinko link AM kategorija, kadangi už ją mokėti reikia tik 50€ o už A1 mokėti teks 300€ apytiksliai, jei norėsi sulaukus 18 metų laikyti B kategorijos teisęs, tai tikrai sakau tau laikyti AM kategorijos teisęs, susipažinsi su Kelių eismo taisyklėmis. Aš jau turiu AM kategorijos teisęs. Taigi, pasiūliau, o dabar lieka spresti tik tau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jei gyveni kaime ir mentai nesivazineja tai aisku nera ko laikyt bet jei gyveni mieste ir daznai vazinejies tai jau geriau issilaikyt, uz teorija medicinke ir kitus sudus gal 30-35 eurus tesumokesi bet vazinesi ramia galva :D

Aš už viską sumokėjau 50€. Tai nėra labai didelė kaina, nei sumokėsi laikydamas A1 kategorijos teisęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sup, man tas pats buvo, bet visgi pasilikau prie am kategorijos, nes kažkaip mažai tų 125cc pasirinkimo iki 1k euro ;]. o dabar planuoju pasiimt pirpalietą ant žiemos, įnvestuot truputuką eurų į jį, kad būtu trauka ir šiektiek greičio  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...