Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Robertas_City

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Robertas_City

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim

Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): cn mafijozas http://sarg.lt/signature/robertas_city/66FF00/FFFFFF/1.png

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

žinojau, kad pradėsit ddosint tracką už šitus, bet iš vakar pats spėjau juos parsisiūsti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveikas saudau su laptop touchpad kaip ir minėjau, apsisukt nelengva tapati situacija ir ant 0:02 - 0:03 kai paspaudžiu MOUSE1 migtuką jis man užstringa ir galiu šaudyt kiek noriu kol atspausiu, kadangi nelengvai atsispaudžia tai taip ir apsisukau bandydamas atspausti.Kam man į tą sieną bėgt nusitaikius?

 

dar keli faktai:

2/8 kulkos pataikytos,

jeigu būčiau aimas ir tipo čia užtagines tai sukčiausi į ligoninę 10-20 laipsniu kampu, sakausi į cn,armijos baze.

ir trečias faktas aimus pranešinėja sistema, aš per veiksmą 2-6 killus turiu, neužsiminėju čhytinimu, nes vadovaut reikia

 

nei aš nušaunu ką nors, nei tų kulkų pataikau, ko jūs prikibot prie manęs, fokus marokus turbūt neigiamai žiūrės, nebent turi loptopą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveikas saudau su laptop touchpad kaip ir minėjau, apsisukt nelengva tapati situacija ir ant 0:02 - 0:03 kai paspaudžiu MOUSE1 migtuką jis man užstringa ir galiu šaudyt kiek noriu kol atspausiu, kadangi nelengvai atsispaudžia tai taip ir apsisukau bandydamas atspausti.Kam man į tą sieną bėgt nusitaikius?

 

dar keli faktai:

2/8 kulkos pataikytos,

jeigu būčiau aimas ir tipo čia užtagines tai sukčiausi į ligoninę 10-20 laipsniu kampu, sakausi į cn,armijos baze.

ir trečias faktas aimus pranešinėja sistema, aš per veiksmą 2-6 killus turiu, neužsiminėju čhytinimu, nes vadovaut reikia

 

nei aš nušaunu ką nors, nei tų kulkų pataikau, ko jūs prikibot prie manęs, fokus marokus turbūt neigiamai žiūrės, nebent turi loptopą 

Neapsimesk, kad nežinai kas yra skin aimbot :D

 

Žaidėjas bus užblokuotas bei įdėtas į mafijos juodąjį sąrašą. Ačiū tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...