Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Narkoman_Weed

Problema už serverio ribų.

Klausimas

Sveiki, kadangi esu žioplas ir pats nesugebu, tai prašau pagalbos iš jūsų, karoč, telefonas sugedo, kaip skaičiau internete visiem padeda vadinamas '' reboot'' ''gamyklinių nustatymų atstatymas '' . Žodžiu, man nepaain tas dalykas jog man vietoj betkokios lentelės meta samsung ir jo modelio kodą. Kad ir krautum telefoną, kad ir ką, ir užstringa ant jo.

P.S Jau buvau atstatęs gamyklinius, tai žinau kaip tai daryti

P.s.s Rašau į čia nes nenoriu pusė tėvo algos išleisti taisymui arba jo išmetimui.

 

NUOTRAUKA ( ATKREIPKIT D£MESY Y SAUKTUKA KAIREM KAMPE VIRSUJE ) ir taip uzstrige ka nori ta daryk

http://imgur.com/ISZYd8t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Cache uzsipildes

Jau dariau taip, parases gi temoj.. nepasijung man sitas, ties belekoke lentele meta ta ir ka nori ta daryk, dekui uz pastangas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jau dariau taip, parases gi temoj.. nepasijung man sitas, ties belekoke lentele meta ta ir ka nori ta daryk, dekui uz pastangas.

Neijungi tada to meniu tiktai. Pasigooglink tiksliai apie savo modely kaip ijungti ta meniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jau dariau taip, parases gi temoj.. nepasijung man sitas, ties belekoke lentele meta ta ir ka nori ta daryk, dekui uz pastangas.

 

Neijungi tada to meniu tiktai. Pasigooglink tiksliai apie savo modely kaip ijungti ta meniu

JAU BUVAU TAIP DARES VISKAS VEIKE, SKAITYK GI TEMA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...