Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Marcius_Mikis

4x4 Off Road

Rekomenduoti pranešimai

b41cbb737b13a6dd44c1419e330c53fe138.jpg

4x4 Off Road - Tai neoficialus klubas, kurio veikla serveryje yra važinėjimasis džipais, ridos kėlimas, eventai. Stengsimės, kad kiekvienam būtų smagu, ir nė vienas nebūtų atstumtas.

 

Reikalavimai norint įstoti:

1. Turėti 4x4 mašiną (Huntley, Landstalker,
Rancher, Sandking ir t.t)
2. Vip arba admin statusas.

Mūsų klube:
Galėsite puikiai praleisti laiką.
Pakelit savo mašinai ridą.

Užsidirbti Sarg.LT eurų.

Ką daryti norint įstoti?
Tiesiog parašykite man į forumo A.Ž arba žaidime
savo skype ir nick'ą žaidime.

 

Klubo lyderiai:

Marcius_Mikis
Rokas_Minton


Dėmesio!
Klubas nėra skirtas šaudyti, žlugdyti ar 
šiaip daryti chaosą mieste. Jis yra
skirtas puikia praleisti laiką.


Klubo Nariai:

1. Marcius_Mikis [2015-10-26]
2. Rokas_Minton [2015-10-26]




 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visų pirma čia įdėja yra paiimta iš Mirror'o ar leidima gavai ar kas ? Pas jūs jis žlugs ir niekas neateis trink tema ir galvok savo veikla :) Ačiū

Mirroras "klubai" forumo moderatorius? ne. Ir tu parodyk kur aš paėmiau įdėja iš jo? Mirroras turi klubą "žvejai" Žinai kuo skiriasi 4x4 nuo žvejų? Vpš tau neleistina čia komentuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mirroras "klubai" forumo moderatorius? ne. Ir tu parodyk kur aš paėmiau įdėja iš jo? Mirroras turi klubą "žvejai" Žinai kuo skiriasi 4x4 nuo žvejų? Vpš tau neleistina čia komentuot.

Jei tu naujokas aš nekaltas Mirror'as turėjo tokį patį klubą :) Oi ne, jis turėjo geresnį. Sėkmės gal ir ateis pas jūs vienas tavo draugas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei tu naujokas aš nekaltas Mirror'as turėjo tokį patį klubą :) Oi ne, jis turėjo geresnį. Sėkmės gal ir ateis pas jūs vienas tavo draugas

Tai žėk, jeigu kitame serve yra koks darbas tai sarge jo negali būt? Nice logic bro. Btw, aš naujokas? 1,9m xp. Tavo - 60k. Nice math. Nemanai, kad reikėtų dar mokyklą palankyt, nes vpš nusišneki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mirroras "klubai" forumo moderatorius? ne. Ir tu parodyk kur aš paėmiau įdėja iš jo? Mirroras turi klubą "žvejai" Žinai kuo skiriasi 4x4 nuo žvejų? Vpš tau neleistina čia komentuot.

 

Žinau, kad tikrai žinai tu tą mano buvusį klubą, ir tikrai įdėja paimta iš jo, nes matau tokį patį tekstą kokį rašiau aš. Anyway, nekelsiu tragedijų, nes žinau, kad tokius dalykus aktyviai yra sunku išlaikyt. Sekmės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinau, kad tikrai žinai tu tą mano buvusį klubą, ir tikrai įdėja paimta iš jo, nes matau tokį patį tekstą kokį rašiau aš. Anyway, nekelsiu tragedijų, nes žinau, kad tokius dalykus aktyviai yra sunku išlaikyt. Sekmės ;)

Neseniai šitą acc gavau, ir tikrai nebuvau matęs kokį tu klubą turėjai :D Ir apskritai pirmą kartą pagalvoju, kad gali būt toks dalykas. O ką daugiau sugalvojus be žvėjų, drift ir 4x4? stunt nebent, daugiau kaip ir nieko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...