Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Alanas_Vilionis

- ZYZZ -

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi !  :)


 


Šiandien aš jums pristatysiu asmenį kuris mano manymu esa tikrai žinomas kultūrizmo pasaulyje, ir todėl stengsiuos jums jį pristatyti, kad ateitį pamatę informacija apie jį žinotume kas jis toks ir ką gero nuveikė musu pasaulyje . 


 


Kas jis toks?


Šio asmens interneto pravardė žinoma kaip ZYZZ tačiau tikrasis vardas Aziz Sergeyevich Shavershian


Jis buvo Australijos kultūristas, interneto garsenybė , asmeninis treneris bei modelis


zyzz-workout.jpg


Iškart pasiruošiu atsakyti į jūsų išpuolį dėl to jog jis nieko ypatingo nepasiekes bodybuilderis bei pan. Bus temos apie steroidus ir pan. Tačiau prieš teisdami pateikite įrodymus :) 


 


Muzika 


Zyzz'as išties mėgo hardstyle stiliaus muziką, žinoma ir mokėjo šio stiliaus šokius pvz kaip "Tecktonik dance" 


1411287074_1387968174_so5jzv_6whl.gif


 


 


Ideologija


 


Zyzz'as išties motyvavo bei žinoma iki šiol motyvuoja žmones ir veda link savo norimo tikslo !


 



 


quotes


Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way.


Dont ever pay people out or put people down. Instead just put yourself up and let the haters do their thing. Id rather be a person thats hated on, than a person that does the hating. A wise man one said..


Haters gonna hate!


 


VENI VIDI VICI aka my chest tat i came, i saw, i conquered. Fuck being second. I must dominate in everything i do



 


 


 


 


Tačiau gaila jog jo nebėra tarp mūsų, Zyzz'o gyvybė užgeso 2011 metais. Dėl širdies ligos dėl kurios jis nesiajudino tačiau ji jį pribaigė , Žinoma visi hateriai pasakytų jog tai steroidų paėkmės, tačiau niekur tai nepasakyta jog tai tiesa. 


 


Ir pabaigai keletas video 





 


R.I.P


FOREVER MIRIN BRAH !


 


zyzz1-black-resized.png?1402003649

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neįžvelgiu šiame asmenyje nieko tokio įspūdingo ir šokiruojančio... Mirė dėl širdies ligos, kurią jau buvo turėjęs prieš steroidų vartojimą. Rašai, jog tik jo heiteriai mano, kad mirė dėl prieparatų, kuriuos vartojo. Nesu aš nei prieš jį, nei už, tačiau šis vartojimas paspartino jo ligos greitesnį išsivystimą. Galėjo žmogus ilgiau gyventi, tačiau nesuprato tikro pašalinio poveikio. Teigi, jog turėjo įspūdingą kūną, kuris buvo pasiektas su anaboliniais steroidais? Pfff... Yra tikrai įspūdingesnių fitneso atstovų, kurie yra pasiekę daug daugiau be įvariausios vadinamosios chemijos. Galėjo pasiekti tokią išvaizdą ir be tų įvairiausių nesamonių, tačiau norėjimas visko greičiau ir čia pat ir nuvedė jį į kapus. Mano nuomone, šis žmogus tiesiog buvo išsišokėlis, kuris nuolatos, bereikšmingai demonstruodavo savo kūno linijas ir daugiau nieko, tiesiog nieko. Turint širdies ligą, tik tikras "debilas" gali vartoti anabolines medžiagas, alkoholį, tabako gaminius ar net narkotines medžiagas, nuolatos dalyvauti vakarėliuose. Šie dalykai ir nusitempė daug greičiau jį į kitą pasaulį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neįžvelgiu šiame asmenyje nieko tokio įspūdingo ir šokiruojančio... Mirė dėl širdies ligos, kurią jau buvo turėjęs prieš steroidų vartojimą. Rašai, jog tik jo heiteriai mano, kad mirė dėl prieparatų, kuriuos vartojo. Nesu aš nei prieš jį, nei už, tačiau šis vartojimas paspartino jo ligos greitesnį išsivystimą. Galėjo žmogus ilgiau gyventi, tačiau nesuprato tikro pašalinio poveikio. Teigi, jog turėjo įspūdingą kūną, kuris buvo pasiektas su anaboliniais steroidais? Pfff... Yra tikrai įspūdingesnių fitneso atstovų, kurie yra pasiekę daug daugiau be įvariausios vadinamosios chemijos. Galėjo pasiekti tokią išvaizdą ir be tų įvairiausių nesamonių, tačiau norėjimas visko greičiau ir čia pat ir nuvedė jį į kapus. Mano nuomone, šis žmogus tiesiog buvo išsišokėlis, kuris nuolatos, bereikšmingai demonstruodavo savo kūno linijas ir daugiau nieko, tiesiog nieko. Turint širdies ligą, tik tikras "debilas" gali vartoti anabolines medžiagas, alkoholį, tabako gaminius ar net narkotines medžiagas, nuolatos dalyvauti vakarėliuose. Šie dalykai ir nusitempė daug greičiau jį į kitą pasaulį...

 

ko taip negatyviai, man tai patiko jis, nes trolindavo gerai, kaip sakant gyveno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neįžvelgiu šiame asmenyje nieko tokio įspūdingo ir šokiruojančio... Mirė dėl širdies ligos, kurią jau buvo turėjęs prieš steroidų vartojimą. Rašai, jog tik jo heiteriai mano, kad mirė dėl prieparatų, kuriuos vartojo. Nesu aš nei prieš jį, nei už, tačiau šis vartojimas paspartino jo ligos greitesnį išsivystimą. Galėjo žmogus ilgiau gyventi, tačiau nesuprato tikro pašalinio poveikio. Teigi, jog turėjo įspūdingą kūną, kuris buvo pasiektas su anaboliniais steroidais? Pfff... Yra tikrai įspūdingesnių fitneso atstovų, kurie yra pasiekę daug daugiau be įvariausios vadinamosios chemijos. Galėjo pasiekti tokią išvaizdą ir be tų įvairiausių nesamonių, tačiau norėjimas visko greičiau ir čia pat ir nuvedė jį į kapus. Mano nuomone, šis žmogus tiesiog buvo išsišokėlis, kuris nuolatos, bereikšmingai demonstruodavo savo kūno linijas ir daugiau nieko, tiesiog nieko. Turint širdies ligą, tik tikras "debilas" gali vartoti anabolines medžiagas, alkoholį, tabako gaminius ar net narkotines medžiagas, nuolatos dalyvauti vakarėliuose. Šie dalykai ir nusitempė daug greičiau jį į kitą pasaulį...

Na žinai ne visi apie savo ligas viska žinom.. gal per vėlai sužinojo.. nes manau žinant kad numirsi po keliu metu ir nekreipt dėm neimanoma :) btw kiškim švarčą kokį kuris vartojo anabolikus ar ka tenai ir niekas nekreipia dėm bet va čia žmogus demonstruoja tokį kųna iki kurio bet kuriam dar kuris kažka šneka blogo yra juokinga.. na aišku visų nuomonė skirtinga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zyzz'as dėl motyvacijos ir troll'inimo tapo populiarus. Forma irgi nepaneigsi, kad gera. Persistengė su rūkymu, vakarėliais, kur teko nemažai išgerti. Padavė daugiau krūvio ant širdies ir viskas. Dabar liko tik RIP Zyzz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...