Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dimitri_Bandit

Paulius_Nation

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jakas_Winston buvau ant ts uzsivadines ts.sarg.lt
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Paulius_Nation
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): zmoniu ip dalinimas, ir manes ddosinimas.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: admin.
5. Įrodymai (BŪTINA): cia kaip ipa netycia i game numete, o norejo i botneta. Biski nickus uzpaisiau nekreipkite demesio galesite siusti bumeriui-tautrimui tegu logus tikrina.

 a12f4e4cba9ff136f4bcf87d8a4889fd677.png

 

cia kaip as luztu tik atejas i ts.sarg.lt ir jie mane buvo atsimuvine o as netycia prakalbau ir atpazino mano balsa. ir nuddosino nationas iskart.

 99afca2fbe9a1f7bf233832278a3db9c756.png

zaidimo ss

 8212c293737239e0a8b6e2f41fb6c93e33.png

Ir tik parasiau :DDDDDD zvengus tu iskart nuddosinai..... kai keliau tau rida.

 

P.S apie tave daug buvo skundu kaip ir Lenny_Mob buvo ir dar Joes_Dream. Galite paziureti anketu kiek apie ji buvo.

Ir dar kuri ipa jis numete tai buvo Mantas_Karklelis ipas su juo ts snekejom ir sake det, nationas norejo del to ddosinti kad nepateko i FTB, o karklelis yra FTB igaliotinis.

P.S karklelis dar parasys anketoj. Tegu bumeris patikrina logus ipus kurie buvo su mantas_karklelis pasijunge ir paziurekite. Ir ddosinkit i valias nationai. Tik dabar internetas atsigavo.

Pildau uz drauga.

VISKA TIKRINKIT LOGUSSSSSS!!!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDD DW tikrinkit logus, ir paklausk savo to draugelio Karklelio ar ji dosinau, išvis jei esi mano priešas ir bandai kišt i blist tai ir bandyk, tiesiog. Sakai nepatekau i ftb, as net neesu patekes, sekmes.

p.s sakai i botneta tu rimtj nesveikas tokio dalyko neturiu, ir net nemoku as ten dosint vaikeli tu, pažėk už ką pats sedi vdb o gi už DDOS, Ir jeigu trauki laida ar prašai tu savo city gaujiniu, kad tave dosintu, tai ne mano bedos, p.s įrodyk kad aš čia kašką pridirbau :DDD. Dw

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDD DW tikrinkit logus, ir paklausk savo to draugelio Karklelio ar ji dosinau, išvis jei esi mano priešas ir bandai kišt i blist tai ir bandyk, tiesiog. Sakai nepatekau i ftb, as net neesu patekes, sekmes.

Bet zmogau man sake karklelis viska ir tegu tikrina logus matys kai esi parases to zmogaus ipa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet zmogau man sake karklelis viska ir tegu tikrina logus matys kai esi parases to zmogaus ipa.

Idijote supranti ta, kad sedėjo teamspeake, ir kaškas buvo paplatine šita ip, norėjau tau numest šita ft.http://www.part.lt/img/0cf7386321cb9f43ceab5dd7691d0a68770.png, štai tau norėjau šita numest, kad aš lužau i ts, bet kadangi neta nukopinau ir paplatinau kaškokio žmogaus ip, labai atsiprašau. P.s Bučiau supratęs jei anas žmogus būtų nukentėjęs bet jam nieko neatsitiko, pretenziju nėra, tad iki ir sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Idijote supranti ta, kad sedėjo teamspeake, ir kaškas buvo paplatine šita ip, norėjau tau numest šita ft.http://www.part.lt/img/0cf7386321cb9f43ceab5dd7691d0a68770.png, štai tau norėjau šita numest, kad aš lužau i ts, bet kadangi neta nukopinau ir paplatinau kaškokio žmogaus ip, labai atsiprašau. P.s Bučiau supratęs jei anas žmogus būtų nukentėjęs bet jam nieko neatsitiko, pretenziju nėra, tad iki ir sekmės.

Nationai tu jau kiek kartu buvai skunduose del ddosu ikeltas pagaliau tavee reikia i vdb ideti.... ir prasau neatmazinti. Bumeriui Jaxas parasys arba pats parasysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nationai tu jau kiek kartu buvai skunduose del ddosu ikeltas pagaliau tavee reikia i vdb ideti.... ir prasau neatmazinti. Bumeriui Jaxas parasys arba pats parasysiu

:DD ir kas, kad buvau visada, buvau įdėtas bereikšmingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

: Pridedu: Skilties moderatoriai mato ipus, palyginkit Dimitri_Bandit forumo paskyros IP su kuriuo šita temą būvo kurta su tuo IP kuri numečiau, taigi aš jo nedosinau nes IP net nesutampa, pagal jo logika numečiau kito žmogaus IP o lūžo dimitri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

: Pridedu: Skilties moderatoriai mato ipus, palyginkit Dimitri_Bandit forumo paskyros IP su kuriuo šita temą būvo kurta su tuo IP kuri numečiau, taigi aš jo nedosinau nes IP net nesutampa, pagal jo logika numečiau kito žmogaus IP o lūžo dimitri.

Protinguoli tu net nesupratai dedu cia tave uz ipu dalinima ir ddosinima nes zinojai kad darysiu ss ir ikelsiu i skundus ir iskart ddosini moliuge tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...