Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Linkevicius

Tech_Motogaming

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Tech_Motogaming

  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Saude be darbines uniformos i mane /tpvip'e bei vazinejo su darbine uniforma ir su elegy masina.

Įrodymai:

  http://imgur.com/a/uzdsM  

/info lentelė:

1.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Tai nieko neirodo. 2.As Tenais ne su uniforma o su papludimio drabuziais kur zmogus tamsusu yra 3. as nesaudziau i joki eimanta_linkeviciu galiu parodyti ss. 4 Jus reikalavote is manes pinigu kad tipo jus tada nerasysite ppk ir pns. 5 zaidejas i kuri as pataikiau su taz yra Ign_Linkevicius o ne eimantas_linkevicius jus turbut bijote parodyti tikra savo acc nes tikram acc yra virs 40m ilijonu vogtu pinigu nes as ne pirmas kuriam jus taip darote, 6. jus i mane saudete nuzudete 7. kartus tai as jus numalsinau su taz ir tada apsirengiau i kostiuma bet jus jau buvote pabeges ant savo nrg. 8. As nesuprantu kodel jus meluojate apie savo zaideja nes tai nera jusu zaidejas nes is turi daug daugiau xp ir lt vogtu bri turiu ss jusu acc ir beja. jaigu jau ppk rasote siaip nieks nesako atejas i zaidima duok 1.7m ir as istrinsiu ppk. Tai bus  Viskas mano atzvilgiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...