Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dimitri_Bandit

Lukis_Kukis

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Lukis_Kukis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim.
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): admin.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    paziurekit 33sec kai nusauna alahas paziurekit kaip iskart kita uztagina
 

Sveikas. Tiesiok esu nusistatęs jautrią pelytę , t.y greitai kad valdytųsi , aš mačiau kad jau mane šaudo 2iese skirtingose vietose , aš vieną nušovęs staigiai taikiausi šaudyt į kitą , tuo metu man parašė dėl verslo ir nustojau šaudyt. Filmuok tai kaip kulkos skrieja o ne kaip nusitaikai. Priklauso tik gal tu esi lėtapėdis drimba kuris nesugeba taip greitai sureaguoti ir manai jog aš naudoju neleistinas programas. Dėje taip nėra. Sėkmės. P.S Rašau iš draugo acc nes mano įra blokuotas.

B

best ever atmaz sarg.lt. Matosi aiskiai kaip vedzioji zmogau ir prasau neapsimesk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Tiesiok esu nusistatęs jautrią pelytę , t.y greitai kad valdytųsi , aš mačiau kad jau mane šaudo 2iese skirtingose vietose , aš vieną nušovęs staigiai taikiausi šaudyt į kitą , tuo metu man parašė dėl verslo ir nustojau šaudyt. Filmuok tai kaip kulkos skrieja o ne kaip nusitaikai. Priklauso tik gal tu esi lėtapėdis drimba kuris nesugeba taip greitai sureaguoti ir manai jog aš naudoju neleistinas programas. Dėje taip nėra. Sėkmės. P.S Rašau iš draugo acc nes mano įra blokuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...