Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Justin_Kentov

Matt_Imaginative

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Matt_Imaginative
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Administratorius
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Puikiai matosi 0:35sec
 
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Matt_Imaginative
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Administratorius
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Puikiai matosi 0:35sec

 

Dabar aš tau paaiškinsiu nes žiuriu pamatai kad sulesa daug kulku tai aimas.

kur tu aima matai, juogdarys negaliu paaiškink kur čia aimas jokiu aš aimo nenaudoju jau menesi gal genijau tu aimo nematęs

0:14s -video matosi kai savas laksto prieš pat mane mano taikinukas prie pat jo kodėl aš nevedžioju i ji ir šaudau prieša?   :D

jeigu bučiau aimas iškart man vedžioju sava ir lesčiau i ji

0:27 -taikausi i kruva priešu kodėl nepataikau?gal aimas blogas?

o ant galo vpš man ji palagais rodė atsiliko žaidimas galvojau ban gausiu už inv net nes man laggino nesveikai todėl prisidariau ss (po free blisto pono fokuso)

visi esc

9f81218028c66a0109e379067a8c965f925.png

Išejau iš ligonines

21e47605abafc21d042f4afe3c14f857590.png

 

jei reiks daugiau ss galiu pateikt nes prisidariau daug 

 

P.S tavo video iškarpyti po mano relogu nes kaip ir sakiau laggino bet tu tuo pasinaudojei(matosi video gale kai lesu i siena bet ištikro man ten rodė žmogu nes atsiliko žaidimas)

 

 

Video neiškarpyti genijau tu, neblogi atmazai, kiek čia laiko mąstei kol sumąstei? Sakai video iškarpyti tada kai tu reloginai, genijau id nepasikeite.  :)

Dar bando mat jis čia kažką mazintis, aš aimo nenaudoju jau menesi Tai tikriausiai jis automatiškai atsijungė, p.s jeigu jau ten tau lagina tai atsijunk, nežaisk, susitvarkyk interneta.

 

http://sarg.lt/signature/Matt_Imaginative/66FF00/FFFFFF/1.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar aš tau paaiškinsiu nes žiuriu pamatai kad sulesa daug kulku tai aimas.

kur tu aima matai, juogdarys negaliu paaiškink kur čia aimas jokiu aš aimo nenaudoju jau menesi gal genijau tu aimo nematęs

0:14s -video matosi kai savas laksto prieš pat mane mano taikinukas prie pat jo kodėl aš nevedžioju i ji ir šaudau prieša? :D

jeigu bučiau aimas iškart man vedžioju sava ir lesčiau i ji

0:27 -taikausi i kruva priešu kodėl nepataikau?gal aimas blogas?

o ant galo vpš man ji palagais rodė atsiliko žaidimas galvojau ban gausiu už inv net nes man laggino nesveikai todėl prisidariau ss (po free blisto pono fokuso)

visi esc

9f81218028c66a0109e379067a8c965f925.png

Išejau iš ligonines

21e47605abafc21d042f4afe3c14f857590.png

 

jei reiks daugiau ss galiu pateikt nes prisidariau daug 

 

P.S tavo video iškarpyti po mano relogu nes kaip ir sakiau laggino bet tu tuo pasinaudojei(matosi video gale kai lesu i siena bet ištikro man ten rodė žmogu nes atsiliko žaidimas per lagg'a)

P.S.S kam tu čia mano posta prie anketos kopini ir postini nesamones?

 

 

 

8. Kiekvieną čyterį keliant būtina INFO įrodymus. Nesvarbu ar tai bus pačiame video ar bus atskira nuotrauka, tačiau privaloma turėti INFO būtent tuo momentu. Jei temoje nebus INFO foto - čyterio tema bus atmesta.

 

Papildau: Sakei atsijunkt? tai ir atsijungiau prisijungiau vel ir buvo viskas gerai bet vėl užėjo.O aimo ir nenaudoju jau senei išviso švarus gta pas mane po blisto(i kuri patekau dykai) ir vien pildydamas anketa pažeidei du punktus rašei nauja komentara veliau ištrinei ir redagavai anketa savo + nepadarei /info lenteles kai filmavai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...