Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Baltas_Warnas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Baltas_Warnas

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv, f11

Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): adminas, gs pav.

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

 http://sarg.lt/signature/baltas_warnas/66FF00/FFFFFF/1.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, iš tiesų mane prajuokino šis video, gal būt pirma kartą matote iš ties gerą vartoijmą, arba aš tikrai jau nesuprantu. Kaip sakant iš šūdo bandot išspausti kažką, tačiau gaila, kad nieko nenaudoju ir gal būt visiem suprantama, kaip valdžioje galima naudoti žaidimą palengvinančias programas. Filmuočiau savo kiekvieną karą, tačiau nesmagu kai sėdi su 20-30 kadrų per sekundę, ir tu kare nieko praktiškai vertingo padaryti negali. Iš manęs tiek. PEACE #BaltasWarnas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, iš tiesų mane prajuokino šis video, gal būt pirma kartą matote iš ties gerą vartoijmą, arba aš tikrai jau nesuprantu. Kaip sakant iš šūdo bandot išspausti kažką, tačiau gaila, kad nieko nenaudoju ir gal būt visiem suprantama, kaip valdžioje galima naudoti žaidimą palengvinančias programas. Filmuočiau savo kiekvieną karą, tačiau nesmagu kai sėdi su 20-30 kadrų per sekundę, ir tu kare nieko praktiškai vertingo padaryti negali. Iš manęs tiek. PEACE #BaltasWarnas

Niekada nesakyk niekada. Kartais kai nori pasirodyti prieš kitus kietu pavaduotoju - įsijungi čytus ir bandai neprisigauti, bet deja tau šįkart nepavyko + naujas kažkoks acc, tai nenuostabu, kad prisigavai. Bus pranešta administracijai bei įdėtas į gaujos juodąjį sąrašą. Ačiū tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...