Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tony_Godfather

Mazvis_Black

Rekomenduoti pranešimai

​​

 

Kad daug klausimų nekiltų štai kadras nufotkintas, galima ir daugiau įmatyti jei tik pažiūrėsit toliau

http://www.part.lt/img/5421d436fedf4e70766e0779991b39b3568.png

 

 

1.Pildau :

 

Beviltiškas video... Pasižiūrėk kiek iš kiek pataikiau ir manau nebekils klausimu. O tavo SS tai irgi beviltiška nes tuo pačiu metu šaudė ir kitas, tai iš kur žinai, kad tai ne jo kulka? Ir apskritai ne pirmas toks atvejis, kad rodo kaip kulkos eina šonu nors taip nėra.

 

Kas čia per mazas? :D Kitas žmogus? Čia teisesaugos ringas 1x1 vyko... ir tu sakai kitas žmogus? Ryškiai matos kad iš taves eina kulkos. Pats katik save prigavai, šaunuolis :) jeigu dar neužteks idėsiu kaip ieini i ringa ir nera jokiu pašalinių žmonių.

 

2.Pildau :

 

Papildau: "SS tai irgi beviltiška nes tuo pačiu metu šaudė ir kitas" noriu pasakyti Nissan_Qashqai, o ne pašalinis. Vėliau bus video iš tos pačios treniruotės, kiek filmavau save. Tai nebus būtent ši akimirka kada video yra, tačiau tapati treniruotė.

 

Papildau: Bent jau išdrįstum pats įkelt video, o ne draugų prašytum ar iš kito forumo acc keltum(Supras kas filmavo)

 

"Vėliau bus video iš tos pačios treniruotės, kiek filmavau save. Tai nebus būtent ši akimirka kada video yra, tačiau tapati treniruotė"
Bet tu ir klaunas :D tai kodėl tada nefilmavai tos visos treniruotės?
 
3.Pildau :
 

Papildau: Štai video: 

 

Kodėl nefilmavau visos treniruotės? Būtent todėl, kad nenaudoju cheat. Šitą vieta nufilmavau nes turėjau įtarimų dėl Slizeviciaus. Beto numesk man video kur pats filmuoji visą treniruotę, tada man aiškink kodėl nefilmavau visko. Čia paskutinis mano papildymas daugiau nesiveliu į bereikšmias kalbas ir palieku spresti Fokus_Marokus.

 
Ir vėl save prisigavai :D Kur tas kadras kur aš nufilmavau kaip šaudai?? Tik pamatei, kad man bega nuiminėja ir darau tave pzu tu iškarto supratai, išjungei ir pradėjai save filmuoti, nes supratai, kad esi jau prigautas... Taip kad laisvas su savo tokiais mediniais atmazais..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Beviltiškas video... Pasižiūrėk kiek iš kiek pataikiau ir manau nebekils klausimu. O tavo SS tai irgi beviltiška nes tuo pačiu metu šaudė ir kitas, tai iš kur žinai, kad tai ne jo kulka? Ir apskritai ne pirmas toks atvejis, kad rodo kaip kulkos eina šonu nors taip nėra.

 

Papildau: "SS tai irgi beviltiška nes tuo pačiu metu šaudė ir kitas" noriu pasakyti Nissan_Qashqai, o ne pašalinis. Vėliau bus video iš tos pačios treniruotės, kiek filmavau save. Tai nebus būtent ši akimirka kada video yra, tačiau tapati treniruotė.

 

Papildau: Bent jau išdrįstum pats įkelt video, o ne draugų prašytum ar iš kito forumo acc keltum(Supras kas filmavo)

 

Papildau: Štai video: 

 

Kodėl nefilmavau visos treniruotės? Būtent todėl, kad nenaudoju cheat. Šitą vieta nufilmavau nes turėjau įtarimų dėl Slizeviciaus. Beto numesk man video kur pats filmuoji visą treniruotę, tada man aiškink kodėl nefilmavau visko. Čia paskutinis mano papildymas daugiau nesiveliu į bereikšmias kalbas ir palieku spresti Fokus_Marokus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...