Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokas_Lipnickas

Rokas_Lipnickas

Rekomenduoti pranešimai

Vardas? Rokas

Pravardė? Lypnyckas

Amžius? 17 

Zodiako ženklas? Svarstyklės

Kur gyveni? Kaunas city

Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Taip doumiuosi aš esu sportininkas bėgikas,orientacininkas jau artėju prie profesionalo lygio esu Lietuvos orientavimosi sporto jaunimo riktinės narys. Dar labai patinka futbolas ir krepšinis.

Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikis mano yra galima sakyti net labai sudėtingas kiekvieną savaidgalį tenka vykti į varžybas ar treniruotes lietuvoi o per atostogas leidžiu laiką užsienija sportuoju(džniausiai švedijoi)Bet dabar sezonas baigėsi ir leidžiu laiką su draugais bei vakarais ateinu pažaisti samp į sarg.lt serveri :P.

Kiek laiko žaidi serveryje? 4-3metai jau tai tikrai.

Ar ilgai žaidi SA-MP?  5metai

Kokius filmus mėgsti? visus kokie yra gali būti nuo romantinio iki apsichologinio nevarbu visi įdomus.

Kokios muzikos klausai?

Mėgstamiausias sportas? Orientavimosi sportas ir poto krepšinis.

Mėgstamiausias aktorius/ė?Neturiu visi kieti :).

Kas yra tavo autoritetas?Nugyventi visa gyvenimą kuo sveikiau dar nesu nei karto rūkes cigaretės ir stegiuosi būti kuo sveikesnis 

Kodėl žaidi būtent šiame serveryje?Nes če žaidžiu ir če daug pažystamų žmonių ne tik žaidime bet ir realybei kurie če žaidžia su kuriais bendauju.

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu šunį gaila nuotraukos neturiu ;(.

Turi brolių, seserų? sesę

Koks tavo gyvenimo tikslas? Būti žmogumi.

Kokie tavo privalumai? esu klaunas mėgstantis bendrauti ir prajuokinti žmones :P.

Kokie tavo trūkumai? nėra

Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

 

e181112b3efe8bed3314c05077c2927b403.jpg

1607e5794b426f6f04fc7d845e3a7681263.jpg

1ac2ac4fde024ea5782be25dfc1d762e2.jpg

4a787510178fc3789e6361f524060d40352.jpg

5482e53b0ad87bce1e63631a498f993e227.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...