Eiti į turinį
Gedas_Mac

Naujasis iPad Pro

Rekomenduoti pranešimai

o dieve ne.. kaip tik girdžiu,kad 5s vos ne kas antras pažystamas keikia vien dėl to,kad LOCK/UNLOCK knopkė viršuj labai erzinantis dalykas išviso kas labiausiai žavi mane tai tik Iphonas 6s pažiejus į kitu parametrus .. ,o 6s iš dalies turi gan neblogus aišku visa apple produkciją baisai brangi vien už vardą ~200 eurų ,bet iš dalies tai yra puikus gaminiai nieko nesakau geri ir tie 5s ,bet jei pirkčiau iphona tai tik 6s.

nusisneki kazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buy Iphones/Ipad they said, it would be fun they said:

http://www.part.lt/img/4dedef5f51676fe7108ee1fe99863408179.png

Ai dar, ipad pro cia snekat ane. Smagu kiekviena karta full pakrovus ji perkrauti kad galetumet naudot? Nes 32 ir 128gb versijos, full pakrovus ipad freezes, net obuolys nezino del ko ir ka daryt.

>buy ipad

>charge it

<reset it

>use it till next charging point (just some hours)

>such fun, freezing ipad

>winter is coming, ipads freezing

>4chan4life

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nezinau man Samsungas geresnis turejas ta Ipohui kazkaip nelipo man jis :D Bet kitiems atvirksciai. Bet Samsungas patvaresnis uz Iphone pavizdziu as turiu samsunga jau  metus suduzes ekranas, bet veikia, o draugelis jau  Iphonus keite kol as si viena turiu :D Todel man Samsungai patinka, kad jie patvarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nesamone,iphonai geriausi tiek technologijos atzvilgiu, tiek isvaizdos

Nei vienu, nei kitu, kiti telefonai [samsung, sony, lg, huawei [kurie dabar pradejo gamint tikrai gan gerus, galingus, ir patvarius telefonus]] turi daug geresnius parametrus, daugiau funkciju, geresnes raiskos kameras, didesnius, didesne raiska turincius ekranus, gal taip rasau nes esu androido fanas, bet man visi iphonai isskyrus 6 pliusa butu per mazi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nei vienu, nei kitu, kiti telefonai [samsung, sony, lg, huawei [kurie dabar pradejo gamint tikrai gan gerus, galingus, ir patvarius telefonus]] turi daug geresnius parametrus, daugiau funkciju, geresnes raiskos kameras, didesnius, didesne raiska turincius ekranus, gal taip rasau nes esu androido fanas, bet man visi iphonai isskyrus 6 pliusa butu per mazi

tik del akumo imciau 6 plus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nesamone,iphonai geriausi tiek technologijos atzvilgiu, tiek isvaizdos

DUSK TU CIA NENUSISNEKEJAS.

 

Technologijos atzvilgi tu ble, obuoly prakasta pamate nezino kas technologijos yra.. 

http://www.phonearena.com/phones/compare/Microsoft-Lumia-950,Apple-iPhone-6s/phones/9544,9501

Bitch please, pilna dar tu palyginimu kaip tas Iphone atsilikes technologijose yra..

Sedi su 1,7k mah baterija, sako ble kaip gerai laiko, tai kur ten nelaikys kaip nera kaip uzkrauti ja nes viskas silpna tenai

 

Isvaizda geriausia, bitch please, nepradek cia pasakoti ir gincytis del skoniu dabar.

Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu del isvaizdos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...