Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Thenus

Randall_Evan

Rekomenduoti pranešimai

 
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Randall_Evan 
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereiksmis Saudymas & Drive - By be priezasties.
  • Įrodymai:
  • /info lentelė:

 

  • AGGZTme.jpg

 

Netyčia?

mQgKr0y.jpg

urfFUCm.jpg

3TGrWJI.jpg

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas dar kartą. Kaip matau su tavimi neišeina normaliai pasikalbėti, tai einam iki galo tuomet. 

Aš nesuprantu, tačiau kuomet aš žiūriu atgal su pelytės viduriniu mygtuku pro langą pradeda šaudyti, nors man to nerodo. Visuomet šaudo būtent pro kairy langą, nors man rodo kad jis tiesiog sėdi kaip sedėjęs. Kuomet žiūriu atgal ir typo šaudo jis, kulkos nesiima, o kai normaliai šaudai pro langą, paspaudęs ten e arba q ir pelytę nuspaudi tuomet kulkos naudojasi.

Na manau suprantat. 

 

 

 

P.S. Tavo cheetah buklė visuomet tokia pat, tai reiškia kad į tave nė sykio nepataikiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas dar kartą. Kaip matau su tavimi neišeina normaliai pasikalbėti, tai einam iki galo tuomet. 

Aš nesuprantu, tačiau kuomet aš žiūriu atgal su pelytės viduriniu mygtuku pro langą pradeda šaudyti, nors man to nerodo. Visuomet šaudo būtent pro kairy langą, nors man rodo kad jis tiesiog sėdi kaip sedėjęs. Kuomet žiūriu atgal ir typo šaudo jis, kulkos nesiima, o kai normaliai šaudai pro langą, paspaudęs ten e arba q ir pelytę nuspaudi tuomet kulkos naudojasi.

Na manau suprantat. 

 

 

 

P.S. Tavo cheetah buklė visuomet tokia pat, tai reiškia kad į tave nė sykio nepataikiau.

Taip, i mano cheetah nepataikei, bet drive-by be priezasties darei. 

 

 

Tau cia vienam sitaip su sampu, kaska isirases ar kaskas tokio nes paprastai taip nebutu, kiek zinau cia tik tau taip yra, o cia jau tavo bedos. Dirbi PD, matai kad tau "buginasi", bet tu tuo bugu naudojiesi, nors galetum bandyt susitvarkyt. Kad ir tau nerodo kad tu saudei, kitiem rodo kad tu saudei, ir HP eina kaip matosi pirmam ir antram video ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip, i mano cheetah nepataikei, bet drive-by be priezasties darei. 

 

 

Tau cia vienam sitaip su sampu, kaska isirases ar kaskas tokio nes paprastai taip nebutu, kiek zinau cia tik tau taip yra, o cia jau tavo bedos. Dirbi PD, matai kad tau "buginasi", bet tu tuo bugu naudojiesi, nors galetum bandyt susitvarkyt. Kad ir tau nerodo kad tu saudei, kitiem rodo kad tu saudei, ir HP eina kaip matosi pirmam ir antram video ;)

Žiūrėdamas kas už manęs važiuoja aš naudojuosi bugu? Gydykis..

Aš pats apie tokį bugą pirmą kart girdžiu, kaip aš tau jį ištaisysiu? Bumeris 2sav nekreipia dėmesio kad matuoklis neveikia, įkelsiu ir šitą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žiūrėdamas kas už manęs važiuoja aš naudojuosi bugu? Gydykis..

Aš pats apie tokį bugą pirmą kart girdžiu, kaip aš tau jį ištaisysiu? Bumeris 2sav nekreipia dėmesio kad matuoklis neveikia, įkelsiu ir šitą

Tai jeigu žinai kad kai žiūri atgal, pro langa pradedi šaudyt, vietoi eidamas bandyt pataisyt kadangi čia problema su tavo GTA o ne serverio, tu tiesiog ignoruoji ir galvoji atsimazinsi kad tipo tau nerodo kad šaudai, jau antra karta sakau - antram video matosi kad tavo tas "bugas", kenkia kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai jeigu žinai kad kai žiūri atgal, pro langa pradedi šaudyt, vietoi eidamas bandyt pataisyt kadangi čia problema su tavo GTA o ne serverio, tu tiesiog ignoruoji ir galvoji atsimazinsi kad tipo tau nerodo kad šaudai, jau antra karta sakau - antram video matosi kad tavo tas "bugas", kenkia kitiems.

Tai ir sužinojau apie bugą po tavo šito video, kurį tik šiandien parodei...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ir sužinojau apie bugą po tavo šito video, kurį tik šiandien parodei...

Apie bugą iškart žinojai, kadangi tau pats Jax'as sakė kad nešaudytum pro langą, o kai gavai baną Jax'as pasakė kad tau buginasi, o kadangi jis žino kad tau "buginasi" tai tu jam pasakei kad nešaudai, o kai pažiūri atgal tik tada šaudo bet tau to nerodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...