Eiti į turinį
Narkotikas_Mafijozas

Narkotikas_Mafijozas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Matas_Tusas

Tipo belekas su ginklais kad cia fotkinies? Netiki nieko man nepadarytum jeigu ir stumciau? Emigrantas atvaziaves paagazdint vaiku..."Kasies sau duobe kol apsiverksi" Perdaug prisiziurejas filmu.Tuo labiau losi samp tai ko is taves tiketis galima.As gyvenu zemuosiuose kaniukuose kitaip tariant slabtokei.Galim meet daryti jeigu jau su ginklais vazineji :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, tu dar losi 21m SA:MP :D :D :D Jau tau su mergom reik but.

Malonu, kad prisistatej SARG.LT serveryje :) , sekmes zaidime.

Pagarbiai Arnas_Player

randi cia metuose problema??man dar daugiau uz ji metu ir ka tu man i tai :huh: tu dar nesi mates kokiu metu zmones game zaidzia isvis aplamai. pvz:as neturiu ka veikt blt todel zaidziu kai turesiu ka veikt nezaisiu tai logiska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tipo belekas su ginklais kad cia fotkinies? Netiki nieko man nepadarytum jeigu ir stumciau? Emigrantas atvaziaves paagazdint vaiku..."Kasies sau duobe kol apsiverksi" Perdaug prisiziurejas filmu.Tuo labiau losi samp tai ko is taves tiketis galima.As gyvenu zemuosiuose kaniukuose kitaip tariant slabtokei.Galim meet daryti jeigu jau su ginklais vazineji :)

Be problemu,kovo menesi busiu lietuvoj.

+ man neuzdrausi fotkintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Matas_Tusas

Tai as ir nedraudziu fotkintis tik nusileisk ant zemes eisi cia visus razborint nes ant zaidimo tau vaikai kazka pasake? Padarytum man kanors tapacia diena jau butum supakuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai as ir nedraudziu fotkintis tik nusileisk ant zemes eisi cia visus razborint nes ant zaidimo tau vaikai kazka pasake? Padarytum man kanors tapacia diena jau butum supakuotas.

vaikas [keiksmai] jei as taupadaryciau kazka,taitu peskom eitum per miskur nemaziau kaip 2diens kol namo spetum parsigautpasilik blsau tuos komentarus nes nesi cia laukiamas,uzaug.otada pries vyresnius [keiksmai].Beto del susitikimo tai gerai,sutinku,galesim susimatyt jei taip nori.dar neapsisprendziu kuri menesi grysiu arba vasari arba kovo men.

Redaguota , redagavo Fungus_Dude
keiksmai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...