Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Cold

Daiktai nemokamai

Rekomenduoti pranešimai

Kaip galvoji apsimokėtų tą Nixon laikrodį už 200 imt?

Iš tikro sunku spręst čia jau pagal save. Aš pasiėmiau tą atmintuką norėdamas pažiurėt ar atsiunčia. Dabar tapusiu irgi ant laikrodžio nes daugiau kaip ir viską turiu. Apsimoka krč :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš tikro sunku spręst čia jau pagal save. Aš pasiėmiau tą atmintuką norėdamas pažiurėt ar atsiunčia. Dabar tapusiu irgi ant laikrodžio nes daugiau kaip ir viską turiu. Apsimoka krč :D

Aš jau matau, kad atsiunčia, tai net neimsiu px, blm ant kitų ten po 350 taupyt ne kažką, ir išvaizda ne kažką. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki draugai , šiandien gavau siuntinį iš Gokano tinklapio 16gb atmintuką nemokamai. Jėga.

Norite ir jūs ? Prizai yra įvairūs galima laimėti net Iphone 5 bet tai truks apie metus.

Bet yra ir žymiai mažiau laiko reikalaujančiu daiktų pvz: Ausinės , atmintukas , pelytės , kolonėles , Steam pinigai , marškinėliai , puodeliai ir daugelis kitų.

O ką reikia daryti tiesiog užsiregistruojate http://gokano.com/ref/XPMzMlpH, už kasdieninį prisijungimą gaunate 1GN ir už atsakyta klausimą 1GN tai į dieną 2GN , pavyzdžiui atmintukas 30GN tai reiškia per 15 dienų gauni atimintuką jėga ne ?

Išbandyk. 

 

http://gokano.com/ref/XPMzMlpH

 

kas netiki

 

2083b742fceb37a69585f8b51cd1df6c758.jpg

Tai kad foto net ne tavo ,o per google vaizdai yra tokiu pilna ir sitas yra is youtube fotke 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eikit jūs pezalai su savo nemokamais prizais.))) Nežinau ant kiek naivus čia turėtum būt, kad patikėtum, o jei ir tikrai veiktų, tai jaučiu kas antras planetos gyventojas šnekėtų apie šitą. Dar tavo toks rašymas „Jėga.“ Laimėtum tuos atmintukus, Iphonus, tyliai ramiai sedėtum, kad tik niekas nesužinotų ir tau daugiau šansų būtų.))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...