Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dimitri_Bandit

Agnius_Tropec

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dimitri_Bandit
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Agnius_Tropec
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): ddos. Viskas buvo tep aišku nesutariu su juo visi žino tai. Taip aš parašiau ant jo per /v raide tropec mikcius.... Ir po kažkiek laiko žiūriu visi esc ir ts lūžta jau net nežinau numesiu cmd lentele ieškoti aišku ten visus ipus reiks tikrinti ir gal paketą išmes nors vieną... nes daug ipų nerodo kai ddosina iš botneto. Aišku čia sakysit atmazins kad aš laidą ištraukiau bet matysite viską ss ir cmd lentelėse bet taip cmd nedaug įrodo ką. Aš net negalvojau, kad jie ddosins nes sužinojau iš kitų kad botnetas kažkoks neveikia to tinklapio kurį visi naudoja sargiečiai. Bet yra dar daug kitų tinklapių, bet pasirodo Agnius_Tropec turi kažkokį botnetą, bet gal ir ne jis galbūt jo pavaduotojas veronne ddosiną. Bet liečia ir tropecą čia. Bet garantuoju, kad tropecas ddosiną už tokį dalyką nes esu jam jau užknisęs nes daug įkišęs jo mafijozų į blistus. Aišku atmazinsi visaip kaip galėsi bet gi visi bandome atsimazinti kaip padarome ką blogo.... O šitas ddos yra labai blogas dalykas. P.S galėsi rašyti tipo draugai mano nuddosino? nafik man to reikia? Aš imu šiandien ridos varžybas tai nafik mano draugams ddosinti manę pats šito nenoriu dalyko, nes ddosinot mane kiekvieną dieną net Veronne žaidime ikėlęs buvo mano ipą netyčia nes ne ten nukopino, o norėjo į botnetą idėt mano ipą ir tuo tarpu aš lūžau bet jūsų net nefilmavau net nesupratau kodėl... ir kai grįžau po ddosu skunduose pamačiau savo ipą tai.... Tas pats kaip tavo draugeliai Pasat_Kiec Jason_Wisocky jie per mane gavo vdb ir net nationas gavo per mane vdb nes jūs visi ddosinat dėl visokių šūdų. Aišku čia ne prie temos bet vistiek....
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: Direktorius imm.
5. Įrodymai (BŪTINA):  čia kaip parašiau ir visi esc, net pakėliau čhata dėl to kad nesitikėjau, kad jie ddosins mane.

 3c44451c0223c1672a9a185191cd165c365.png

video

 

čia ts-cmd lentelės

 97c09e6eea651dd11ac3eb1b9fd9d44f487.png 795e76c4cef1a918f7ba067118a5011f343.png dd037088d3790427155a0779ed007998452.png

SS sudėtos ne iš eilės.

P.S jai ant manęs užteko įrodymų ir čia turėtų užtekti ir dzin, kad jis ten kažkoks direktorius ar kas....

http://sarg.lt/index.php?/topic/256431-dimitri-bandit/

Imm galit toliau delioti tuos -rep žinau kad sudėsite.

Man dzin kurkit jūs tas anketas man *** giliai kažkokie atsilupėliai esat ką daugiau čia apie jus parašius.... Matosi kad dėmesio trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ką tu čia vpš nusišneki, kas mane žino, tai žino, kad jokių booterių neturiu :D nusišneki kaip visada, pats vdb sėdi už ddosus, galvoji parašysi per /v aš tave užmutinsiu ir paprašysi, kad tave atjungtu ar kas? c3717b13062933a1ecea4d6800460a19364.png

 

bėje tikrinkit logus, tuo metu rašinėjaus, bei naudojau komandas, kadangi padaėjau trv vežti ginklus mum.

 

 

btw pirma ts fotkė karpyta yra, pasižėk viršus kartojas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ką tu čia vpš nusišneki, kas mane žino, tai žino, kad jokių booterių neturiu :D nusišneki kaip visada, pats vdb sėdi už ddosus, galvoji parašysi per /v aš tave užmutinsiu ir paprašysi, kad tave atjungtu ar kas? c3717b13062933a1ecea4d6800460a19364.png

 

bėje tikrinkit logus, tuo metu rašinėjaus, bei naudojau komandas, kadangi padaėjau trv vežti ginklus mum.

Matiai visą tekstą? gi tu******* 

P.S nesitikėjau net ddosų iš tavęs tai rašinėju per /vip ant tavęs nebuvo ką veikt. bet gi tu aišku atmazinsi kad prašiau kitų, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

bėje atvičiaju su vpn sedėjai, tai kaip tavo tą ipą būčiau sužinojas fucas, tau dar acc užšaldyt už kenkimą žaidėjams, o šiuo metu bandai ir man pakenkt, pažėkit ipą cmd lentelėje(kairėje pusėje, ten rodo tavo ip o ten yra nelietuviškas ipas) 

kaip supratau tu išvis nieko nesupranti matos kad kažkoks durnas esi.... nematai kad mano kompas yra tai ir išpirmo. Ir + ne mano ipas protinguoli blemba.... gal gana ddosinti? 9cd91f8047eecf508109111589f49538260.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsiprasau kad kisuosi ,tiek tropecas tiek dimtri abieju nepazystu as,bet juokinga situacija cia,dabar as parasiau per /v Stonceli tavo auskarai ne sidabriniai ir sha duxas,ir atsijungciau savo neta ir daryciau ss kaip jis mane nujunge? ar cia as vienas klystu? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kaip supratau tu išvis nieko nesupranti matos kad kažkoks durnas esi.... nematai kad mano kompas yra tai ir išpirmo. Ir + ne mano ipas protinguoli blemba.... gal gana ddosinti? 9cd91f8047eecf508109111589f49538260.png

ne tai tu palevas rašai, va kaip normali cmd lentelė atrodo http://www.part.lt/img/a300de92cb95d7332131c43a4087a008725.pngkairėj pusėj tavo ip visada būna :D o katik fotkę įkėlei vashe kito ip davaice 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...