Eiti į turinį
Dark_Cyrus

Jūsų mėgstamiausias kanalas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, manau kiekvienam iš mūsų kartais tenka praleisti kažkiek tai laiko prie TV. Ir dažnai atsitinka taip, jog nerandi įdomios laidos arba filmo. Norėčiau sužinoti, koks jūsų mėgstamiausias kanalas ir kokios ten įdomios laidos arba filmai.


Pvz. Mano mėgstamiausias kanalas yra ТНТ (rusiškas), kodėl gi jis man patinka labiausiai? Nes ten dažniausiai rodo įdomiausius serialus kaip "Физрук", "Универ. Новая Общага", laidas tokias kaip "Где логика?" arba "Comedy Баттл". Dažniausiai žiūriu ten "Универ" arba "Дом-2".


 


Pasidalinkite savo mėgstamiausiais kanalais, bei parašykit kodėl būtent jis patinka labiausiai.


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gyvenu UK, dazniausiai ziuriu E4, 5*, Film 4 ir BBC 3. Per E4 dazniausiai rodo vien tik serialus, tokius kaip How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Empire ir pns. 5* dazniausiai ziuriu tik naktim, nuo kokios 23 valandos, nes tada rodo CSI ivairias serijas, tiek is miami, tiek is new york, tiek is cyber. Film 4, ten dazniausiai rodo kokius ilgesnius filmus, sekmadieniais rodo gan idomius. Na o BBC 3 yra turbut megstamiausias, nes ten nebuna reklamu viduri filmu/serialu. Per si kanala dazniausiai ziuriu vakarais Family guy, American Dad, ir daugiau ivairiu serialu, tiek animuotu, tiek realiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neziuriu ten visokiu realybes sou. Isijungiu tv3 vakarais kartais geri veiksmo filmai eina arba lnk dazniausiai komedijos kartais tv6 siaubo koki ar kai namie sdz univera. O siaip nete randu ko man reik tv labai mazai nebent per kasi akiu neatitraukiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...