Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Ponas_Rabarbaras

išspresta

Klausimas

Sveiki iškilo problema turejau windows 7 home buvo viskas normalei isirasydavau samp paleisdavo viska nebuvo problem dabar isirasiau windows 7 ultimate ir atsitiko tokia problema kaip nepaleidzia nei samp nei gta san andreas jei paleidziu gta san andreas tiesiog rodo sustojo veikt, o jei samp spaudziu kad eit I serveri tiesiog kaip stovi taip ir stovi niekas nevyksta ir task manager nieko nerodo perasyt meginau 2 gta san andreas install skirtingus tas pats kad ir koks butu, taip pat nerodo atlygis tikrai geras jei reikes galesiu pakelti iki 20m. laukiu pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

19 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

1.Man taspats va vakar buvo, aš tiesiog man draugas patarė ten nvidia.com atnaujinimus driverių atsisiust atsisiuntės, viskas veikė

2.Susikurk nauja kompo usserį, jei nežinai, tai tiesiog į youtube parašai how to create usser on win 7.

3.d758d61ae5846223216d3f65669d8248600.png

11987e121e3fe276df306ac146977f8e693.png

padariau db crashina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1.Man taspats va vakar buvo, aš tiesiog man draugas patarė ten nvidia.com atnaujinimus driverių atsisiust atsisiuntės, viskas veikė

2.Susikurk nauja kompo usserį, jei nežinai, tai tiesiog į youtube parašai how to create usser on win 7.

3.Tuoj įkelsiu ties šituo ir viskas veikė. FT TUOJ BUS.

 

laukiu jei veiks 18m tavo. o be to userio neina ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...