Eiti į turinį
Armandas_Coolx

Fargo

Rekomenduoti pranešimai

fbddecde81fc57185d0f8379e728e981746.jpg

 

Serialo įvertinimas iMDB: 9.

Žanras: Kriminalinis, drama, trileris.

Šalis: USA.

Aktoriai: Billy Bob Thornton, Colin Hanks, Allison Tolman, Martin Freeman, Keith Carradine, Bob Odenkirk, Joey King.

Metai: 2014.

 

Paremtas tikrais faktais, atkartoti įvykiai vykę 2006 m. Viskas vyksta: Minesotoje.

 

Aprašymas (ne mano):

„Fargo“– serialas, įkvėptas filmo „Fargo 1996“, seks visiškai naują "tikrų nusikaltimų" istoriją. Serijose bus tiriama nauja byla, dalyvaus nauji veikėjai su firminiu humoru, žmogžudystėmis ir teigiama agresija. Dėl šių savybių filmas tapo ilgalaike klasika.

 

Pirmojo sezono traileris:

 

 

Mano nuomonė:

Serialas yra ganėtinai įtraukiantis, pirmosios serijos (labiau sakyčiau pirmoji) gal kiek nesudomina labai, tačiau kuo toliau žiūrai tuo labiau atsiplėšti negali. Kitas dalykas kas man patiko tai neeilinis siužetas, būna ir juokelių seriale, bet su kaupu. Patiko taip pat tai jog vyrauja nenuspėjamumas kaip daug kur gali nuspėti kas vyks toliau ir visą eigą, o čia visiškai kitaip nutinka nei tu manai (bent mano atveju).

 

Peržiūrėjau visai neseniai pirmajį sezoną, o jau yra visos serijos antrojo, taip pat ir keletas lietuviškai išverstų, skubėsiu žiūrėti ir papildysiu temą naujais įspūdžiais.

 

Serialą galit žėti gera kokybe, lietuvišku vertimu - Fargo (nemokama)

Antrojo sezono pasirodžiusios serijos - Fargo 2 (nemokama)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...