Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Juske

[ J'Juske ] Dangoraižis

Rekomenduoti pranešimai

Kuom čia dėta visuomenė? Čia tavo "kūrinys", o ne visuomenės kažkokia užgaida. Žmonės galės reguliuotis vidų, bet ne išorę. Be to matau daugybe nereikalingų medžių, tikrai ne originalių, tvoros irgi nepritaikytos prie tokios aplinkos ir tokio pastato. Atrodo lyg sumaišytas užmiesčio stilius su urbanistiniu.

Taip kūrinys mano, o visuomenė turi pati suprasti, kaip galima vienaip ar kitaip išnaudoti viska, kaip šiuo metu buvo nutarta ir sugalvota idėja kiekvienas galės pasirinkti pirkti ne pirkti butą... Toliau Medžiai aš tau sakau atsiųsk map editorir puikiai pasižiūrėsiu kur mano, o kur nemano, man vieninteliai kur buvo panaudota iš šonu, kas antra čia gautųsi apie 10 medžiu ne daugiau, su aplinka reikia irgi draugauti, tvora ? Mhmm kaip man sakė braižybos mokytojas, kad pirma akis krenta į centrą - eglė šiuo atvejų pas mane, o tik vėliau į kairi ar dešinį šoną, todėl ir panaudojau mėlynas šviesas, kodėl iš šonu panaudojau kitas ? Ogi todėl, kad norėjau sutapatinti spalvas su priekinė sienos spalva medžio su šonu ir galu, man pavyko ir gražiai atkartojau baltos spalvos kompozicijas, kurį pabreže namą, suoliukus, tvora ir tvoros rėmus. Įstilių įeina daug aspektu, todėl ir galbūt pasirodė tau ir kitiems, kad vienaip ar kitaip kažkas nesueina, bet visgi čia žaidimas ir vienas ar kitas daiktas neprivalo atitikti realybės ir vienas paprastas tau patarimas jeigu toks protingas esi ir gabus, pabandyk pats ką nors sukurti programų linkus galėčiau surašyti man nesunku.

 

 

 

 

Kaip gabalas vadinasi? Nes comm youtubej neveikia linkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Taip kūrinys mano, o visuomenė turi pati suprasti, kaip galima vienaip ar kitaip išnaudoti viska, kaip šiuo metu buvo nutarta ir sugalvota idėja kiekvienas galės pasirinkti pirkti ne pirkti butą... Toliau Medžiai aš tau sakau atsiųsk map editorir puikiai pasižiūrėsiu kur mano, o kur nemano, man vieninteliai kur buvo panaudota iš šonu, kas antra čia gautųsi apie 10 medžiu ne daugiau, su aplinka reikia irgi draugauti, tvora ? Mhmm kaip man sakė braižybos mokytojas, kad pirma akis krenta į centrą - eglė šiuo atvejų pas mane, o tik vėliau į kairi ar dešinį šoną, todėl ir panaudojau mėlynas šviesas, kodėl iš šonu panaudojau kitas ? Ogi todėl, kad norėjau sutapatinti spalvas su priekinė sienos spalva medžio su šonu ir galu, man pavyko ir gražiai atkartojau baltos spalvos kompozicijas, kurį pabreže namą, suoliukus, tvora ir tvoros rėmus. Įstilių įeina daug aspektu, todėl ir galbūt pasirodė tau ir kitiems, kad vienaip ar kitaip kažkas nesueina, bet visgi čia žaidimas ir vienas ar kitas daiktas neprivalo atitikti realybės ir vienas paprastas tau patarimas jeigu toks protingas esi ir gabus, pabandyk pats ką nors sukurti programų linkus galėčiau surašyti man nesunku.

 

 

 

Supranti, aš šioje situacijoje esu vartotojas, tu gamintojas. Tu turi priimti vartotojų nuomonę (nesakau būtinai vieno mano, duok Dieve ir kiti tegul pasisako). Aš neprivalau tau kurti kažką, nes aš tuom neužsiimu, tačiau aš galiu kritikuoti apie pačią estetiką ir išvaizdą kaip atrodo ir turėtų atrodyti mum (žaidėjam) o ne tau (mapperiui), nes tau atrodo kitaip. Suprantu, kad realybės atitikimas nėra svarbiausias rodiklis tokiam dalyke, nu bet logiškai pamąstyti, kaip paprasta aplinka atrodo tų vadinamų "gyvenamųjų dangoraižių" irgi reikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...