Eiti į turinį
Drulis_Cool

BigBen Steering Wheel(Apie vairus)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki , gavau tokį vairą : https://www.bigw.com.au/p/WCC100000000025148/prdImages/PRIMARY/zoomImg/0/?context=bWFzdGVyfGltYWdlc3w1MjM5NXxpbWFnZS9qcGVnfGltYWdlcy9oZjgvaDFkLzEwMTMyNzA3NzA0ODYyLmpwZ3w4NTZhMDRmMjEzZGVmMzJjY2E3M2VmZTNhOGUxZTBiOWU4YWJmOWJjMDU3OGRjM2QxZWFjODc1NmVhNDg0NDJhgal galite paaiškinti kaip tinkamai jį pajungti , įjungti , kad galėčiau naudoti ant GTA Sa (pažystamas ant SA-MP naudoja) Jei nesunku pakomentuokite.

Tiems kas duos tinkama informacija kaip galbūt ant SARG naudoti galėčiau atsilyginčiau 100.000€ Sarge.

AČIŪ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Aš pats turiu Logitech G27 vairą ir naudoju ant simulatorinių žaidimų kaip Euro Truck Simulator 2. Tau reikėtu atsisiusti ju draiverius tam vairui arba jų sukurtą SOFTWARE pvž ant G27 vairo yra padaryta programa specialiai tam pavadinimu : Logitech Gaming Software , ji skirta pajungti vairą ir paskui kartu paleisti žaidimą kad galėtum naudoti tą vaira. Tu pabandyk paieškot jie turėtu turėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Aš pats turiu Logitech G27 vairą ir naudoju ant simulatorinių žaidimų kaip Euro Truck Simulator 2. Tau reikėtu atsisiusti ju draiverius tam vairui arba jų sukurtą SOFTWARE pvž ant G27 vairo yra padaryta programa specialiai tam pavadinimu : Logitech Gaming Software , ji skirta pajungti vairą ir paskui kartu paleisti žaidimą kad galėtum naudoti tą vaira. Tu pabandyk paieškot jie turėtu turėti.

Imanoma ant GTA Sa pajungti toki dalyka? Bei pas mane BigBen'as tai jei turesi laiko ir butu nesunku surask su kuriuo isntalint galėčiau , nes ikises USB vairo vaire raudona lempute isijungia ir tiek , viename video mačiau kaip pajungia bet nelabai padeda tai jei imanoam gal net video pamoka rastum , nes man padovanojo vaira , bet kaip kosmose jaučiuos , neina nieko daryt xD
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki , gavau tokį vairą : https://www.bigw.com.au/p/WCC100000000025148/prdImages/PRIMARY/zoomImg/0/?context=bWFzdGVyfGltYWdlc3w1MjM5NXxpbWFnZS9qcGVnfGltYWdlcy9oZjgvaDFkLzEwMTMyNzA3NzA0ODYyLmpwZ3w4NTZhMDRmMjEzZGVmMzJjY2E3M2VmZTNhOGUxZTBiOWU4YWJmOWJjMDU3OGRjM2QxZWFjODc1NmVhNDg0NDJhgal galite paaiškinti kaip tinkamai jį pajungti , įjungti , kad galėčiau naudoti ant GTA Sa (pažystamas ant SA-MP naudoja) Jei nesunku pakomentuokite.

Tiems kas duos tinkama informacija kaip galbūt ant SARG naudoti galėčiau atsilyginčiau 100.000€ Sarge.

AČIŪ! :)

Pazystama turi, pazystamo ir paklausk, jis tiksliau ir greiciau atsakys y visus klausimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...