Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fax_Fancy

Sarg.LT Eglutės įžiebimas!

Rekomenduoti pranešimai

Karočia labas vakaras. Nežinau, gerai ar negerai, bet manau pradėjau naują veiklą sau užsiimti :D Taigi, gruodžio pradžioje, apie 06 dieną, buvo eglutės įžiebimas. Aš kaip neįprasta, viską filmavau, ir kompe man užsiliko tai. Visas 20 dienų, aš juos turėjau kompe, ir nieko su jais nedariau, bet šiandien, tvarkiausi savo koncervų dėžę, ir radau tuos vaizdelius. Aišku būtų buvę ir serverio rekordo video, bet netyčia sufeilinau ir ištryniau, buvo tikrai neblogi kadrai. My bad. Na štai gi ir video :)

 

Virai - jungiam HD ir full screen.

 

 

Čia aprašymas, kas jame gero :D

Dainos - 

Katažina ir Irūna - Švęsim Kalėdas kartu

Allahu Akbar (DJ Inappropriate remix)

https://www.youtube.com/watch?v=7BCnIzs8ZJ4

  Dirbau nei daug nei mažai - +/- 4h, man tai yra tikrai labai daug ir labai didelis pasiekimas, bei didelis šuolis :D

 

+ nesikabinėkit prie gramatikos klaidų. Dabar yra 5h ryto, nelb gaudaus kur esu ir ką darau :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkaip trūksta tos idėjos, galėjai nors chatus išjungti, nelakstyti ratais, ir 4h dirbti tikrai per daug xd tiesiog įdėjai vieną filmuotą video, muziką, video apkarpei, tekstą uždėjai. Čia MAX 30 min jeigu atsakingai dirbant. Na, bet tobulėk. Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 Valandas? taigi čia sudėt tekstą,muziką max 1 valanda :D iškur 4 neįsivaizduoju.

pirmas kartas su sony vegasu nu tai va iš kur 4h....

 

15minučių darbo, o video prastokas.

pirmas kartas su sony vegasu nu tai va iš kur 4h....

 

Kažkaip trūksta tos idėjos, galėjai nors chatus išjungti, nelakstyti ratais, ir 4h dirbti tikrai per daug xd tiesiog įdėjai vieną filmuotą video, muziką, video apkarpei, tekstą uždėjai. Čia MAX 30 min jeigu atsakingai dirbant. Na, bet tobulėk. Sekmės.

nebuvau visko planavęs, kad filmuosiu, buvau įjungęs prieš žaidžiant ir tiek.. db va radau :D

 

vaikishkas vijdeo

sw maxai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

padaryčiau per 1 valandą gal dar mažiau , bet kaip naujokui tai pradžia tokia fifty/fifty.

Kiek maždaug laiko kuri video, jei kuri ? :D Nu kaip man suprantu. Nauja programa, nematyta, tik girdėta :D čia minimum mano pačio darbo, be ieškojimo tutorialų ir t.t po youtuba būtų irgi panašiai 1-2h :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...