Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lauris_Pro

Arnas_Partizanas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Lauris_Pro
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Arnas_Partizanas
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Man ispradziu parase i sms paskui paskambino ir siule pirkti valiuta uz sarg serverio pinigus
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia:Jis yra teisesaugininkas FTB turi VIP
5. Įrodymai (BŪTINA):
33f483846b421ef88c72c297301547b626.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Beje dar va jis man net savo banko sask siuntė kaip siūlė pirkt man valiuta va a5fb3d929c2131843a219392ebf3034140.jpg

O tai tikrai nieko neirodo, kad užsiemu nelegalia veikla, matosi, kad nutrinta pavardė ir pnš, turbut kokio draugo čia sask.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Arnas_Partizanas:sw reikia jau ? sita sms viska pasako jai adminai bent kiek masto tikrai pasakys kad esi nelegalas 2ebc0c84a94b125f90ca9f00c04c737c987.png VALANDOS SUTAMPA VISKA IRODO

Čia klausiau ar reikia jau mašinos. Tik sutrumpintai. Dar vienas tavo toks yrodimas nieko vertas kaip ir kiti. Ką tu čia bandai įrodyti? Vistiek gi nesimato kad aš užsiiminėčiau nelegalia veikla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia klausiau ar reikia jau mašinos. Tik sutrumpintai. Dar vienas tavo toks yrodimas nieko vertas kaip ir kiti. Ką tu čia bandai įrodyti? Vistiek gi nesimato kad aš užsiiminėčiau nelegalia veikla.

Gal jau uztenka knist smegenis ir pagaliau buk baxuras ir prisipazink kokios masinos ? sakyk gi gokia masina po viso to tu mane i priesu sarasa imetei idomu kodel ? nes pagal tave nepirkau masinos ? :DDDDDDD juokini zinok taigi viskas matosi zmogau kam tada tu man ta savo sask siuntei i skype ir sakei tipo paimsiu valiutos davai cia man saibas as tau valiutos :D nebeknisk smegenu zmogau viskas aiskiai matosi aisku gi nera tokio kuris prisipazintu kad jis yra nelegalas :D masinu pardavejau tu :DDDD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...