Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tankistas_Budul

Daviz_Life

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Daviz_Life

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Sobeit Cheat

Žaidėjas yra mafijos narys/gaujos narys/teisėsaugininkas/administratorius (-ė): Cosa Nostra

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://www.youtube.com/watch?v=elRt39cvECQ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėsiu nuo to, kad mano acc paskyra buvo nulaužta ir /info matoma kad pražaides buvau 24 min, o tuo tarpu buvau nesenai atsikėles ir žaidziau normaliai kol man nedingo internetas ir aš neturejau galimybes prisijunkti. Vėliau kai atsirado internetas apytiksliai už 30 min aš vėl prisijungiau ir gavau žinute /sms parašė, kad aš čyteriu skiltyja atėjas čia nežinojau ką pasakyti, Ir kai ft matome į mano paskyra jungiasi 2-3 žmonės. Aš net neisivaizduoju kaip tai galėjo padaryt per pora valandu. Ir Fokusai nžn Bumeriui rašyk, nes čia tikras bandymas nulaužti paskyra.


 Pirma foto kai matome, kad per /vip rašinėja nesamones. (jas atsiuntė CN darbuotojas)

6ff033a74e6c6adc861b1f72f28af711640.png



Antra čia foto kai rašinėja per /r 

207c498cc17aa8270e5074659abd777b138.png



O vat čia svarbiausia kaip matome čia yra kiti ip, o ne mano ir tie kurie mane ikėle belekaip pasigavo save su šituo. 
Ir kaip matome mus filmavo Andriukas_Spartak kuris dirba IMM, o aš CN, čia dar viena faktas kuris irodo, kad yra bandymas mane užversti 

66065d2ef918149e9d8f66485da9beaa458.png



Ir aš ir dabar negaliu prisijunkti. Manau į visa šita atsižvelksit.

P.s rašau už drauga, nes dabar jam nėra interneto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...