Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Micius_Huawei

Micius_Huawei

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Kristijonas
  • Pravardė? Dažniausiai draugai vadina Krisčiu, Micium; yra keletas, kurie vadina Styvenu :D
  • Amžius? 17
  • Zodiako ženklas? Dvynys
  • Kur gyveni? Šiaulių rajone
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Pasakojimas ilgas: Labiau už viską domiuosi muzika, viskuo, kas susiję su tuo iš ko ir kaip atsiranda garsas, Lankau muzikos mokyklą, groju Yamaha (paprastai tariant pianinas su daug navarotų :D ), savarankiškai mokausi groti būgnais, esu pradedantysis muzikos kūrimo srityje su FL studio (prisegsiu kelis darbus paklausymui) Priklausau grupei "Blogos naujienos" kaip būgnininkas, pernai žiemą laimėjome gurpės "Black Biceps" konkursą su šiuo koveriu
    (Bosinė gitara/vokalas- Mano tėtis, El. gitara - Andžėj, Pianinas- Valdemar, Būgnai- aš); Taip pat esu būgnininkas kapeloje "Geri Vilkai", Vaidinu humoro grupėje "Pirmadienis" jau nuo 2009-ų;

    Gimtame miestelyje vedu diskotekas jau nuo 2008-ų, žmonių visad susirenka ganėtinai daug.

     

  • Ką veiki laisvalaikiu? Vaidinu, groju, būnu su draugais, kuriu muziką, žaidžiu LFS. Žiemą kai nebūna ką veikt, darom tokias nesąmones :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=zxKeScZAlrM
  • Kiek laiko žaidi serveryje? su pertraukomis 3 metai
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 6 metai mažiausiai
  • Kokius filmus mėgsti? Komedijas, veiksmo, siaubo.
  • Kokios muzikos klausai? Dažniausiai klausausi roko, tokių grupių, kaip "AC/DC" "Linkin Park" "Limp Bizkit", Mėgstu D'n'B, tačiau pripažįstu tik vienintelę grupę "Pendulum", Progressive House, Trance.
  • Mėgstamiausias sportas? Kašė, bet pats nežaidžiu...
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Sergėjus Bezrukovas.
  • Kas yra tavo autoritetas? Vyresnysis brolis.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Draugas pasiūlė išmėginti, ir tai tapo pirmuoju mano pastoviu serveriu, nes kituose pažaisdavau ilgiausiai savaitę ir nusibosdavo, kažkaip užkabino kitaip nei kiti serveriai, susiradau draugų, su kai kuriais pavyko susitikti.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu visą zoologijos sodą :D Tris šunis, dvi kates :D (nuotraukos vėliau)
  • Turi brolių, seserų? Brolį, 27
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Sėkmingai baigti mokyklą, išvykti į U.S.A, o toliau jau kaip Dievas duos.
  • Kokie tavo privalumai? Esu nuoširdus, visad atviras, bendraujantis, draugiškas :)
  • Kokie tavo trūkumai? Visi įžvelgia skirtingus.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

    Wi13xR9.jpg

    Su Andžėj Jamminom Gedimino prospekte (bus video)

  • 7uUONg0.jpg

    Vasara, Estija.

  • UkgKSuE.jpg

    Su draugais per Kalėdas.

ulHAl8F.jpg

Kaip visad, būgnininkas pačiam gale, matosi švarko rankovė :D

4U6bCNJ.jpg

01-31

Jei kam įdomu:

Inkstagramas: micius958

Snapchat: micius958

fajabokas: https://www.facebook.com/Micius.EatSleepRaveRepeat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...