Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Justas_Athletic

Justas_Athletic

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Justinas
  • Pravardė? Justukas
  • Amžius? 15
  • Zodiako ženklas? Ožiaragis
  • Kur gyveni? Užaugau Alytuje, dabar jau 4metai gyvenu Londone
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Lankau futbolą jau labai daug metų gal nuo pirmos klasės, taip pat pradėjau aktyviau žaisti krepšinį.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Žaidžiu futbolą, krepšinį ir žaidžiu serveryje
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2012metų su pora pertraukų po 2-3mėn tai gal 3metai gausi koki
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Tiek pat kiek ir Sargą.
  • Kokius filmus mėgsti? Mėgstu įkvėpenčius ir motyvuojančius filmus tokius kaip Coach Carter, I am Legend ar Pursuit of Happyness
  • Kokios muzikos klausai? Klausau angliško popso, Ed Sheeran ir t.t. Dar dabar pradėjau klausyt House music.
  • Mėgstamiausias sportas? Futbolas
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Will Smith/Samuel L. Jackson
  • Kas yra tavo autoritetas? turbūt Steven Gerrard dėl to jog jis yra labai ištikimas ir labai dėkingas už tai ką jis turi, dėl to jis ir yra mano autoritetas nes moka vertint viską ką turi gyvenime
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes čia galima susirast naujų žmonių, draugų ir šiaip greitai ir smagiai praeina laikas čia.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turėjau kai gyvenau Alytuje, po to šuo išvažiavo į kaimą :)
  • Turi brolių, seserų? Turiu dvi seses, abidvi daug vyresnės.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Mano gyvenimo tikslas yra turėti stabilę finansiškai ir mylinčią šeimą.
  • Kokie tavo privalumai? Mano privalumai jog esu gan drąsus prieš dideles auditorijas nebijau šnekėti, esu labai komunikabilus ir manau jog turiu gerą humoro jausmą.
  • Kokie tavo trūkumai? Kartais galiu įžeisti žmogų per savo didelį šnekėjimą to net nepastebėjas po to labai graužiuosi. Ir šiaip kartais neklausau kitų žmonių ir esu labai užsispyręs
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 

    8dfb7265f69b019ad65dc8950e59c23f835.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...