Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Augustas_Krilavicius

dėl garso (TRINTI)

Klausimas

gal žinot kame problema? 


 


Ant Win10 neveikia garsas kai įkišu ausinukus.


 


Prieš atnaujinant win10. (iš 10 į 10 biggrin.png neklauskit dėl ko, taip atsitiko) viskas buvo gerai, veikė normaliai, dabar va užėjo, nors lizdas, ausinukai viskas gerai, gal per nustatymus kažką reikia nustatyt? Aš nežinau.


 


Foto:


 


rodo kad groja, tas žalias stulpelis kilnojas, bet garso jokio


20d782f808dd3503a6fec4997d7b8782939.png


 


d8ff750d1a51565d5bc7d5f24dc66674631.png


 


 


padėjusiam 1m


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Taigi priekiniai ir galiniai kištukai neaktyvuoti. Matai toj savo ft žali neryškus taškai, ten garso kištukai ir kadangi jie neparyškinti reiškias neįjungti. 
Krč spausk papildomi įrenginio nustatymai ten bus 4 eilutės kur galima pasirinkt varnelę pasirinkt ant 1 ir 3 uždėk o kitas palik.

Pas mane naujasnė versija tai atrodo taip : 

67003ca229d86ef8f2a02d044dfcf1d0952.png

 

Ir dar ta papkute paspausk kur yra ir nepamenu ar tikrai ten tas kas pas mane bet jei yra 2 sakiniai kur varneles pasirinkt tai ant pirmo uždėk o ant antro ne.(Čia nebūtina, bet aš pasidarės vien dėl to jog ausinės ir kalonėlės galėtu veikt vienu metu.)

Turėtu atrodyt taip 

dacb14b2e37a79daafa70def91480fdf520.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi priekiniai ir galiniai kištukai neaktyvuoti. Matai toj savo ft žali neryškus taškai, ten garso kištukai ir kadangi jie neparyškinti reiškias neįjungti. 

Krč spausk papildomi įrenginio nustatymai ten bus 4 eilutės kur galima pasirinkt varnelę pasirinkt ant 1 ir 3 uždėk o kitas palik.

Pas mane naujasnė versija tai atrodo taip : 

67003ca229d86ef8f2a02d044dfcf1d0952.png

 

Ir dar ta papkute paspausk kur yra ir nepamenu ar tikrai ten tas kas pas mane bet jei yra 2 sakiniai kur varneles pasirinkt tai ant pirmo uždėk o ant antro ne.(Čia nebūtina, bet aš pasidarės vien dėl to jog ausinės ir kalonėlės galėtu veikt vienu metu.)

Turėtu atrodyt taip 

dacb14b2e37a79daafa70def91480fdf520.png

 

 

vistiek nieko. Helpp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...