Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martini_Bmw

Artur_Biceps

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vilmantas_Leikus
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Artur_Biceps
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Žiūrėjau kaip streamina lošimus (ar neapgaudinėja) ir pamačiau kaip siūlo netyčia siūlo paimti kreditus, padariau print screen.
4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)
Galite patikrinti čia: Administratorius
5. Įrodymai (BŪTINA):

 f9fd071a8d403731d48caf102a62a624879.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki!. 

Netycia buvau nukopijojas is vieno zmogaus is fb. Ir pamirsau kad padariau ctrl+c. Ir idejau 1 karta i chata. Sitas asmuo pradejo mane gasdinti. Prase mane ispirkos. Turiu SS.

1 ss

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki!. 

Netycia buvau nukopijojas is vieno zmogaus is fb. Ir pamirsau kad padariau ctrl+c. Ir idejau 1 karta i chata. Sitas asmuo pradejo mane gasdinti. Prase mane ispirkos. Turiu SS.

1 ss

http://www.part.lt/perziura/9c8b4297b597ab29d2afd2cd7c752a50689.png

Atiprasau Susifeilinau.

Tai palauk biškį. Tu kažkam per fb siūlei kredų ? Ir šimtas procentų kad melavai dėl to, tu tiesiog nematei jokių svetimų žmonių ir net nepagalvojęs kad kažkas tave gali stebėti pasiūlei. O aš tavęs negąsdinau, aš tik norėjau gražiai išspręsti šį klausimą, nemanau jog už tai yra baudžiama. Ir jeigu neklystu už tokius tavo nuotykius turėtų būti nuimtas adminas ir duotas banas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai Atiprasau kad taip isejo.

Puikus atmažas, bet neapėjo, baninti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas čia blogo ? Kiekvienas bando užsidirbti, vieni vienaip, kiti kitaip. Tai gal aš kaltas kad siūleisi pirkt kredus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...