Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Тizixas

Scameriai

Rekomenduoti pranešimai

James_Phelps a.k.a Gerald_Ford (ntr įrodymų tiesiog patariu su juo neprasideti)

 

James_Phelps, jis dar turi vieną paskyrą, tik nebeatsimenu V_P. Scamina ant milų, tipo ima valiutą, arba "pardavinėja csgo skinus". visus apgauna, asmeniškai nukentėjau ant 18m. Kai atgaminsiu jo kitą nicką, redaguosiu.

 

mane ir šitas apscamino. Jo dar vienas acc Nemensines_Miskai ar Miskas. Daug zmoniu del jo raso tai gal irasyk xd

dar pridėk Robertas_Paraz xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu eitum pirmas, tai sarg'e beveik nėra žmonių, kurie neapgautų, o tokie sąrašai niekam naudos neduos. Geriausia pasiūlyti tarpininką, jei iš karto atsisako, tai viskas aišku.

 

O šiaip kas yra apgavę:

Karolis_Next, Doncera_Adrijaitis. nu ir daug kitų, kurie dažniausiai apgavę persikelia milus į kitą acc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu eitum pirmas, tai sarg'e beveik nėra žmonių, kurie neapgautų, o tokie sąrašai niekam naudos neduos. Geriausia pasiūlyti tarpininką, jei iš karto atsisako, tai viskas aišku.

 

O šiaip kas yra apgavę:

Karolis_Next, Doncera_Adrijaitis. nu ir daug kitų, kurie dažniausiai apgavę persikelia milus į kitą acc

jo šiaip būtų gera idėja taipogi surašyti gerus tarpininkus, bet reikia sugalvoti kaip atskirti patikimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

 
 

 

mane ir šitas apscamino. Jo dar vienas acc Nemensines_Miskai ar Miskas. Daug zmoniu del jo raso tai gal irasyk xd

dar pridėk Robertas_Paraz xd

 

James_Phelps bus pridėtas, kadangi sulaukiau daug žmonių kurie sako tą patį, bei žinau kad daug sukiesi šitam dalyke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jo šiaip būtų gera idėja taipogi surašyti gerus tarpininkus, bet reikia sugalvoti kaip atskirti patikimus.

Niekada neimčiau į tarpininkus kažko iš sarg'o, nebent kažkas iš globalių moderatorių. Geriausiai susirasti iš supergames.lt kur po 50 mažiausiai teigiamų atsiliepimų, tada tikrai nėra tikimybės kad tarpininkas apgaus, bet dažnai reikia mokėt pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekada neimčiau į tarpininkus kažko iš sarg'o, nebent kažkas iš globalių moderatorių. Geriausiai susirasti iš supergames.lt kur po 50 mažiausiai teigiamų atsiliepimų, tada tikrai nėra tikimybės kad tarpininkas apgaus, bet dažnai reikia mokėt pinigus

Su tais ir atsargiai, mane prieš metus gal buvo apgaves tarpininkaves sg moderatorius. Paskui paaiškėjo, kad ne mane vieną apgavo, tai į baną išėjo atostogų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekada neimčiau į tarpininkus kažko iš sarg'o, nebent kažkas iš globalių moderatorių. Geriausiai susirasti iš supergames.lt kur po 50 mažiausiai teigiamų atsiliepimų, tada tikrai nėra tikimybės kad tarpininkas apgaus, bet dažnai reikia mokėt pinigus

Va dėlto ir sunku tokį sąrašą padaryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...