Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Renas_Nice

[Išspręsta]

Klausimas

Sveiki. Pas mane kažkas atsitiko su samp. Kaip bandau paleisti rašo štai ką:

e2a59b4b70d927a3e55ded0e07a28aba894.png


Perrašyti bandžiau ir vis tiek tą patį rašo. Jei žinot kas yra, cituokite čia.
Pirmam vienam padėjusiam atiteks 1mln sarg.lt €

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas , man vienas keistas dalykas kodėl pas tave GTA Direktorijos failiukas gta_sa su 2 ? Kam čia keitei ?

Pabandyk pasileisti paprastą GTA pažiūrėk ar iš viso veikia jai ne tai pilnai ištrink. 

Nueik į Programs and Features ir iš ten ištrink GTA , tačiau tau pilnai neišsitrins padaryk pc rr tuomet nueik į savo diską kuriame buvai įrašęs savo senąjį GTA ir tenai pilnai ištrink viską kas susyja su tavo GTA.

Tuomet kaip įrašinėsi pakeisk geriausiai vietą sukurk kitokiu pavadinimu aplankalą į kurį ir įrašinėsi savo GTA. Bei pabandyk pakeisti disko vietą jeigu įrašinėjai į D įrašyk į C.

 

Taip žinau ,kad sakysi bandei ,bet aš esu 100 Procentų įsitikinęs ,kad nebuvai pilnai ištrynęs žaidimo.  

Sveikas. Pas mane todėl gta_sa 2, nes kažką pridariau. Kaip tu sakei, nuėjau į programas ir features, bet ten jau nėra San Andrea'so. Paprastas GTA veikia normaliai. Nuėjau į D diską kur yra mano įrašytas Gta San Andreas ir pabandžiau ištrinti ir parašė štai ką:

f0a89ce9affa2749d0fc32173835ae7c930.png

.

Uždariau visas programas ir pabandžiau ištrinti, vis tiek tą patį rašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Patikrink ar tikrai viskas išjungta nes rašo ,kad naudoja kažkas GTA. Atsidaryk Task Manager ir per ten išjunk jai yra kažkas susyja su GTA.

Jai surasi kokį nors failą susijusį su GTA ir jis ne išsitrins atsiusk - Start unlocker

Atsisiuntimas - http://filehippo.com/download_unlocker/

Kaip viską atliksi pranešk.

Atsisiunčiau tą Start Unlocker ir atrodo pavyko ištrinti visu failus susijusiu su GTA San Andreas. Koks kitas veiksmas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar taip įsitikink ,kad aplamai viskas ištrinta tuomet. 

Pradėk atsiuntimo procesą.

Štai tau Gta . torrent failiukas - http://www77.zippyshare.com/v/ZZJ3IOch/file.html

Kaip atsisiūsi pranešk. 

Atsisiųsiu rytoj, nes dabar einu nuo pc :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. :/ Turiu problema, kai isijungiu sarg.lt serveri ir ivedu slaptazodi(teisingai) man vel is naujo rodo ivesti slaptazodi nors buvo ivestas teisingai ir kai ivedu vel mane disconnect'ina is serverio..:/ kodel??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gerai supratau labos.

San Andreas instalinau ir veikia.

Tačiau nepatikėsi, kai bandau paleisti sarg ir paspaudzžiu connect man paleidžia San Andreas. Kame diela? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...