Eiti į turinį
Luck_White

Iphone 7

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai,

 

kažkada buvau sukūręs temą apie "Samsung Galaxy S6 ir Galaxy S6 Edge", taigi pagalvojau kodėl gi nesukūrus apie daugumos laukiamą "Iphone 7".

 

Vien pradedant pavadinimu - Apple. Kompanija jau seniai užsitarnavusi gerą ir patikimą vardą elektronikos pasaulyje. Nežinau kaip jums, bet man patinka šie produktai savo paprastumu. Pats turiu ir naudoju ne vieną "Apple" kompiuterį ir "Iphoną". 

 

Iphone 7 - ko gi laukti ir tikėtis? Manau jog pagrindinės naujovės tai bus geresnė kamera, galingesnis procesorius, ilgiau veikianti baterija, greitasis įkrovimas ir atsparumas vandeniui. Tikėtina jog jis bus pristatytas tik rugsėjo mėnesį (visi nauji Iphone pristatomi rudens konferencijoje). Kodėl nusprendžiau išvis sukurti temą, tai todėl jog buvo nuleakinta nemažai galimų "Iphone 7" variantų nuotraukų.

 

Kaip galėtų atrodyti telefonas:

 

a2b245a95115cf6a6bbeb3b7a11b0f7c265.jpg

 

ccb9ea07500c29aea532ff0eac9518b8887.jpg

 

76e1c2ae4adcd9d1c568530e743d6f32888.jpg

 

 

Kokia jūsų nuomonė apie "Iphone 7", ko tikitės ir ar išvis laukiate? :)

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jo pritarčiau, kad klaidingai elgiasi panaikine aux jungtį Asmeniškai šeimoje turim ir ipod ir ipad ir mac, ir 4s ,5 bei 6s iphonus, tačiau vistiek nesu jų fanas ir lieku prie android. Na taip labiausiai tai patinka ipad ir ipod, o dėl telefono vistiek renkuosi androidus. Neturiu nieko prieš ios ar pan, tiesiog, man priimtiniau Android, gal pratęs labiau prie jų ir ketinu įsigyti samsung s7. Bet kaip visada kuo naujesnis tuo geresnis , lauksim ir šio produkto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...